Dream Interpretácia: bozk, bozk. Aký je sen bozku?

Sny, v ktorých bola intimita s milovanou osobou, vždy zanechávajú príjemnú dochuť. Avšak, nie všetky bozkávanie snov bozkávanie je považovaný za predzvesť veľkého počtu fanúšikov, rovnako ako úspech a pohodu. Aby sme pochopili, o čom táto vízia snívala, je potrebné zvážiť sen z každej strany.

Výklad sna kníh

Nie vždy sny o bozkoch predpovedajú, že snílka zvýšená pozornosť opačného pohlavia, pretože niektorí sa snažia varovať osobu pred hroziacim nebezpečenstvom.

Rôzne vysnívané knihy ponúkajú svoj vlastný výklad vízie bozku:

 1. Dream Vanga tvrdí, že bozky vo sne sú považované za symbol priateľstva a mieru. Ak však človek pobozká na pery ženy, ktorá ešte nie je vydatá, sen predpovedá problémy. Snívaný bozk s mŕtvou osobou sľubuje spiacemu chorobe alebo smrti.
 2. Moderná kniha snov naznačuje, že bozky snívajú v predzveste klamania samotného blízkeho priateľa. V dôsledku toho sa ukazuje, že je to priemerná a zákerná osoba v jeho duši. Bozkávanie s príbuznými vo sne sľubuje silný a dôverujúci vzťah založený na vzájomnom porozumení. Keďže bozk s cudzincom by mal byť vnímaný ako znak pravdepodobného výskytu situácie, ktorá v budúcnosti prinesie veľa negatívnych emócií.
 3. Miller veril, že takýto prejav lásky k príbuzným vo sne symbolizuje silné priateľstvo so zaujímavými ľuďmi. A bozky s neznámymi ľuďmi naznačujú prítomnosť skrytých problémov vo vzťahu s druhou polovicou. V tomto prípade sen slúži ako varovanie pred možnou zradou blízkej osoby.
 4. Tsvetkov veril, že sen, v ktorom sa snívajúci bozkáva na krku, nie je dobrým znamením. Naopak, takýto sen varuje pred možnosťou odlúčenia a zrady.
 5. Vysvetlenie Nostradamusovho snu hovorí o inom význame spánku. Uvádza, že bozky s bývalým priateľom vo sne snívajú o klamných priateľoch a nečestných vzťahoch. Vízia, v ktorej človek pobozká svoju priateľku na pery, naznačuje, že sa môže zmeniť v reálnom živote. Na druhej strane, ak dievča sníva, že ju jej milovaná bozkáva, znamená to lojálne pocity.
 6. Freud veril, že sen, v ktorom mal šancu pobozkať cudzinca, sľubuje nové romantické známosti s opačným pohlavím. Je však potrebné pozorne a pozorne pozerať na túto osobu, pretože sa môže ukázať ako gigolo. V tejto knihe snov sa tiež hovorí, že bozky priamo súvisia so sexuálnym životom rojka. Preto, ak boli vášniví, potom očakávať a vášnivý sex. Naopak, ak by boli jemní a trápni, potom by ste si mali byť istí, že sex nebude s oslobodeným človekom.

Prečo snívať o bozku so svojím manželom, priateľom

Veľkú úlohu vo výklade videného snu hrá človek, ktorý musel bozkávať:

 1. Ak snívate o bozkávaní svojho milovaného vo sne, vízia sľubuje snílkovi možnosť získať materiálny zisk nie veľmi bežnou metódou. Sen zároveň prorokuje dobrý rozvoj vzťahov so súperom, ktorý sa môže čoskoro zmeniť na niečo viac.
 2. Keď bol sen o bozkávaní sa so svojím manželom, snívajúci môže byť pokojný, pretože situácia v rodine je vynikajúca a pocity pre seba len silnejšia. Sen označuje nehu pre manžela a harmonický vzťah v rodine, ktorý je založený na zúfalej vášni.

Viac sen kníh: bozkávanie s mužom vo sne

Bozkávanie cudzinca, žena

Samostatne je potrebné zvážiť sen, v ktorom bolo možné pobozkať cudzinca:

 1. Ak sa ukázalo, že cudzinec vo sne je muž, potom sen naznačuje, že spiaci človek nemá komunikáciu s opačným pohlavím. Na druhej strane, sen naznačuje jej túžbu začať sa stretávať aj s prvým príchodom, ktorý bude považovaný za nemorálny trik a povedie k nepríjemným následkom.
 2. Ak muž vo sne pobozkal neznáme dievča, môže očakávať neočakávaný zisk. Napriek pomerne príjemnému výsledku udalostí vo sne, človek musí byť pozorný a sústredený, pretože vízia tiež predpovedá zbytočné čerpanie získaných peňazí.

Zároveň, ak sa vo sne bozky nachádzali v preplnenom a jasne osvetlenom mieste, stojí za to zvážiť, že v budúcnosti budú pravdepodobne vzniknúť vyrážky. Možno budú nútení.

Pozri ľudí bozkávanie zo strany

Niekedy vznikajú sny, v ktorých sníva pozoruje, ako sa ostatní ľudia pobozkajú. Aj keď sú často symbolické, je tiež dôležité zvážiť.

Sen, v ktorom sa cudzinci vášnivo "bili" navzájom, sľubuje obdobie spánku v jeho živote, keď bude v miernom depresívnom stave. To sa stane kvôli pasivite rojka, ktorý skôr bude sledovať šťastie druhých, než bude aktívne budovať vzťahy s opačným pohlavím.

Pobozkaj dieťa, príbuzného, ​​brata alebo sestru

Vplyv na tvorbu výkladu vízie hrá osobnosť osoby, s ktorou musel bozkávať v nočných snoch:

 1. Kiss dieťa? Sen predpovedá malé úsilie, ktoré prinesie nové záväzky, ktoré budú spojené s výchovou detí. Takáto vízia pomáha spomenúť si na minulosť a premýšľať o ich správaní. Treba mať na pamäti, že výchovu detí treba brať vážne, pretože aj malé chyby môžu viesť k dlhodobým následkom.
 2. Ak by ste museli pobozkať príbuzných, sníva bude čeliť škandálu v rodine, ktorý je založený na nesúlade. Na druhej strane, ak polibky padli na pery - očakávajte stretnutie s veľmi vplyvnými ľuďmi, ktorí pomôžu vyriešiť finančnú otázku. Sen, v ktorom mal šancu pobozkať svoju milovanú matku, hovorí, že v živote začne biely pruh šťastia a úspechu.
 3. Bozkávanie vo sne s mojou sestrou sníva o novom a silnom priateľstve.
 4. Ak dievča sníva o bozku od svojho brata, mala by očakávať dramatické zmeny v reálnom živote. Budú pozitívne a možno sa čoskoro naplní nádej. Ak bozky padli na pery, znamená to, že čoskoro bude medzi priateľmi veľmi príjemná osobnosť. Taký sen sľubuje šťastie a úspech.

Mŕtvy muž bozkávanie

Je veľmi dôležité interpretovať víziu v čase, v ktorom sme museli bozkávať mŕtveho človeka v skutočnosti. Intimita so zosnulým zabezpečuje interpretáciu zdravotného stavu rojka. Preto, aby sa predišlo nepríjemným následkom, je potrebné včas prijať preventívne opatrenia, napr.

Aj sen s mŕtvym človekom sníva o budúcich vzostupoch a pádoch v jeho kariére. Napriek emocionálnej búrke, v živote spáča bude množstvo príjemných udalostí, ktoré dodajú farbu šedým dňom.

Takáto vízia však často poukazuje len na pocity pre zosnulého, ktorý neprešiel ani dlho po jeho smrti.

Bozkávanie s bývalým priateľom

Keď bol sen o bozkávaní bývalého priateľa, znamená to, že spáč je stále mučený minulými udalosťami. Aby sme sa mohli ďalej rozvíjať a žiť šťastne, je potrebné opustiť osobu a všetky spomienky na neho.

Tiež spánok môže ohlasovať odhalenie dlho zabudnutých problémov, ktoré je potrebné vyriešiť okamžite, inak prinesú veľa nepohodlia.

Ak sa bozk na tvár stal vo sne, symbolizuje starostlivosť o bývalého milenca. Možno spí a teraz sa považuje za vinného za všetky činy v minulosti. Aby takéto myšlienky nepoškodili nové vzťahy, je potrebné sa zbaviť takéhoto modelu myslenia.

Bozkávanie pier s jazykom

Ak snívate o bozkávaní muža na perách vo francúzštine, znamená to, že keď ste hore, snívate o nezabudnuteľnej láske. Mala by sa zbaviť pocitov eufórie a fantázií, ktoré bránia triezviemu hodnoteniu celej podstaty udalostí. Tento sen však v každom prípade predpovedá snívajúce radostné udalosti na fronte lásky, ktoré prinesú veľa radosti.

Snívanie s bozkami nemožno interpretovať doslovne, pretože sú príliš veľkou zložkou skutočného sexuálneho života rojka. Je potrebné vziať do úvahy, že každý človek je individuálny a pozostáva zo súboru osobných vlastností, ktoré ovplyvňujú výklad vízie. Preto tieto sny najčastejšie hovoria o túžbe po nových pocitoch alebo nenaplnených snoch.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár