Dmitrij Pevtsov priznal, že žije v dlhu

Slávny herec priznal, že nikdy nebol bohatým mužom. Dokonca aj na vrchole svojej popularity si požičal peniaze od priateľov.

Foto: kino-teatr.ru

Z vonku sa môže zdať, že Dmitrij Pevtsov je veľmi bohatý človek, ktorý nikdy nepotrebuje peniaze. Ale v skutočnosti je všetko úplne iné. Herec pripustil, že ho nemožno nazvať bohatým človekom ani po úspešných premiérach v divadle a kine.

Ako to všetko začalo?

Jedným z prvých veľkých pracovných miest spojených s tvorivosťou pre Dmitry bolo divadlo Taganka. Ale aj po úspešných vystúpeniach žil herec so svojím milovaným veľmi skromne. Bola to chudoba, ktorá bola jedným z dôvodov rozpadu páru.

Foto: kino-teatr.ru

S Olgou Drozdovou boli spory aj na základe financií. Faktom je, že Singer nevie, ako zarobiť veľké sumy peňazí, ale aj často nesprávne a príliš rýchlo strávi svoje poplatky.

Foto: gazeta.ru

Napriek všetkým ťažkostiam je milovaná vedľa Dmitrija už viac ako 20 rokov. Podporuje ho v tých najťažších životných obdobiach. Okrem toho, Pevtsov manželka si zarobí dobre.

Bohatstvo nikdy neprišlo

Dnes, napriek všestrannej popularite, speváci stále nie sú bohatí. Dmitry sa snažil nájsť spôsoby, ako zarobiť peniaze navyše, ale nikdy to neviedlo k ničomu dobrému.

"Som stále v dlhu. Ale to je pre mňa úplne normálna situácia. Nemám za cieľ získať toľko peňazí, koľko je to možné. Ak sa mi nepáči obrázok z obrázku a sľubujem dobrý poplatok, stále nesúhlasím s jeho stiahnutím. Mám len toľko peňazí, koľko potrebujem.

Herec si je istý, že láska blízkych ľudí je najdôležitejšia. Peniaze sú pre neho oveľa menej významné. Preto nie sú speváci zavesení na zárobky, ale jednoducho sa snažia byť šťastní as dlhmi za chrbtom.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár