Modrá bunda na nechty 5 - 5 jemných nápadov na manikúru s fotografiami

Klasická francúzska manikúra je vždy perfektná a vhodná za každých okolností a dopĺňa akýkoľvek štýl módy, či už je to očarujúce flirt alebo obchodná žena. Ale čo keď je tradičná verzia náteru v pastelových farbách unavená? V tomto prípade by ste sa mali pozrieť na jemnú modrú bundu.

Módne trendy a nové položky

Ako viete, modrá farba symbolizuje mier a inteligenciu. A častejšie si túto paletu vyberajú ženy s analytickým myslením, ako aj s tvorivým charakterom. Manikúra s modrou bundou vyzerá skvele na krátke aj dlhé nechty.

V tejto sezóne majstri ponúkajú klientom pozor na nasledujúce výkonové techniky:

  • Tvar úsmevu sa mení z tradičného na cik-cak alebo skosený a dokonca sa prekrýva. Teraz je trendom výnimočný francúzsky obrys.
  • Niekoľko textúr v technike vyzerá štýlovo a elegantne. Môže sa trieť v ráme kamienkov alebo jiskier.
  • V trende modrý francúzsky na nechty so vzorom, ktorý obnovuje etnické alebo geometrické obrazy. A tiež nemenej v dopyte v dizajne zloženie kvetov, ako manikúra dať obraz ženy romantika a rafinovanosť.

Nikto zakázal experimentovanie s nail art, takže si môžete po prezeraní výberu fotografií vybrať pre seba nejaké špeciálne prvky dekoru, ktoré vyhovujú vášmu vzhľadu.

Nápady delikátny dizajn nechtov "modrá bunda"

Ušľachtilosť a jemnosť modrých odtieňov robia obraz dámy ženskejšou a sofistikovanejšou. Výber francúzskej manikúry v modrých farbách, musíte starostlivo zvážiť svoj vzhľad, pretože táto farebná schéma nie je kombinovaná so všetkými odtieňmi.

klasický

Tradičnou technikou francúzskej manikúry je postup s úhľadným úsmevom modrej farby, ktorý je kombinovaný s pastelovým hlavným povlakom nechtového lôžka. Hotový dizajn, napriek jednoduchosti prevedenia, vyzerá naozaj elegantne a elegantne. A vždy môže byť doplnená o dúhovky alebo originálne kresby. A niektoré ženy módy dopĺňajú rafinovaný klasický francúzsky piercing na palci alebo prstenci.

flitre

Francúzska manikúra, ozdobená jiskrami alebo kamienkami, je možnosťou výhry pre každý slávnostný vzhľad. Modrá bunda s trblietavými odtieňmi je obzvlášť obľúbená na veľtrhu. Tento dizajn je možné vykonať nasledujúcimi spôsobmi:

  • Urobte hladký gradient, kde môžete vidieť jemný prechod z modrého gélového leštidla na zlatý povrch. Tento dizajn vyzerá štýlovo, najmä na dlhých nechtoch s mandľovým tvarom.
  • Je neobvyklé a efektívne vykonávať novoročné sako s použitím strieborného komína a drahokamu. Usporiadajte iskrivé iskry pozdĺž kontúry modrého úsmevu. Ako hlavný náter na nechtové lôžko použiť gél lesklý modrý odtieň. Na nechtový kamienok nechty poučiť nový rok zloženie. Môže to byť: snehová vločka, hračka na vianočný stromček alebo snehuliak. Posledným krokom bude konsolidácia dizajnu s konečným vrcholom.

Zvláštnym riešením by bolo vytvoriť spätný úsmev - táto možnosť je tiež jednou z hitov v tejto sezóne. V tomto prípade, manikúra majstri navrhujú, aby sa základ nechtového lôžka v jemnom modrom odtieni, zatiaľ čo reverzné francúzsky sa vykonáva v bielom. Ozdobte úsmev mesiaca pozdĺž kontúry malými okrúhlymi kamienkami.

Použitie prášku a trenia

Majster nail art pomocou zrkadlového trblietania a trenia vytvára elegantný kovový povlak, ktorý je dôležitý v roku 2019. Zvážte možnosti použitia tohto návrhu:

  • S dekoratívnym materiálom vo forme modrého prášku, zostavíme úsmevovú líniu s hlavným náterom pomocou aktov. Manikúru fixujeme vrchnou úpravou. Objemová kvetina vo forme ruže, pivónie, konvalinky bude vyzerať krásne na hotovom plášti, ale aby sa zabezpečilo, že dizajn nie je preťažený, je lepšie vykonať prvok na jednom alebo dvoch nechtoch. Francúzska manikúra z akrylového prášku vyzerá elegantne. Velvet bunda bude zase zase obdivné pohľady do rúk.
  • Je tiež módne zvýrazniť úsmev pomocou rubu. V trende tieto farby: perla, chróm, holografický. Bunda bude vyzerať sofistikovane a zaujímavo na pozadí matnej základnej vrstvy. Odtiene môžu byť od azúrovej po nevädnutú modrú. Prstenec je navyše ozdobený monogramami alebo geometrickými tvarmi pomocou gélového leštenia.

Zaujímavé je, že populárna francúzska manikúra, ktorej realizácia je založená na monochromatickej báze a biely pásik na klinec, sa každý rok stáva viac a viac originálnou a mení francúzsku bundu na najnovšie nápady nail art. A teraz je spravodlivý sex k dispozícii veľký výber konštrukčných riešení pre nechty.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár