Obrázok presýpacích hodín ⏳: proporcie, ako sa obliekať, cvičiť a diéta na udržanie tvaru

Ide o ideálnu verziu tejto ženskej postavy. Na to sú módni návrhári po celom svete vyrovnaní. Známe parametre 90-60-90 sú presne presýpacie hodiny.

Ako vyzerajú presýpacie hodiny?

Diskutovaný typ ženskej postavy je veľmi jednoduchý na výpočet a určenie. Tieto dievčatá sú zvyčajne približne rovné hrudníku a stehien, samozrejme vyniká eleganciu v páse. V ideálnom prípade by sa mala šírka ramien presne zhodovať s analogickým parametrom panvy. V tomto prípade možno typ presýpacích hodín získať spravodlivým pohlavím s rôznymi prírodnými parametrami: vysokou a nízkou, baculatou a tenkou. Charakteristickými znakmi budú vyduté zadky a veľkosť hrudníka väčšia ako "edinichka".

Existuje niekoľko bodov, ktoré pomôžu každému dievčaťu pochopiť, či je skutočne vlastníkom takéhoto čísla:

 1. Rovný obvod ramien a bokov.
 2. Pás už ako bok, aspoň štvrtina.
 3. Keď získate extra kilogramy, objem celého tela sa zvyšuje rovnomerne, ale pás je stále jasne viditeľný.

Štatistiky naznačujú, že sú to vlastníci ideálnych pomerov, ktoré sú pravdepodobnejšie ako iné. Ale aj s kilámi, silueta X umožňuje mladej dáme vyzerať žensky a harmonicky.

Vlastnosti a proporcie

Sú to dievčatá s postavou presýpacích hodín, ktoré zvyčajne dostávajú maximum komplimentov od opačného pohlavia, pretože tieto parametre sa považujú za ideálne. Je to pre ich majiteľov, aby moderné dizajnéri vytvorili svoje najlepšie oblečenie, ale aj bez odevu je presýpacie hodiny ženská a atraktívna.

 • Ako už bolo uvedené vyššie, v prvom rade pozornosť k sebe priťahuje tenký pás.
 • Vrchol a spodok takého obrázku je v úplnej harmónii.
 • Ohyb bokov je výrazný, ale v tejto oblasti nie je badateľný význam.
 • Pravidlom je, že dievčatá s diskutovanými parametrami majú štíhle nohy, tenké ruky a elegantnú líniu ramena a krku.

V tomto prípade sa podiely nemusí nevyhnutne považovať za 90/60/90. Presýpacie hodiny tiež obsahujú obrázky s parametrami 100/75/100 a dokonca 130/90/130. Hlavná vec je, že pás by mal byť podstatne užší ako boky a ramená by mali mať približne rovnakú šírku, akú majú.

Zaujímavosťou tohto čísla je skutočnosť, že telesný tuk je rovnomerne rozložený po celom tele. Výsledkom je, že aj úplná žena s parametrami presýpacích hodín vyzerá veľmi žensky, atraktívne. Ak sa dievča "X" snaží schudnúť, potom jej boky zostanú veľmi prominentnou časťou postavy.

Napriek tomu, že parametre presýpacích hodín sa nazývajú ideálnymi formami ženského tela, majú aj niektoré nevýhody. Napríklad sa zdá, že nízke dievčatá s obrázkom „X“ majú vždy krátke nohy. Samozrejme, toto sa dá ľahko korigovať vhodne zvoleným oblečením a hlavne topánkami. Pôvabné topánky na vysokom podpätku nielenže zvýšia výšku, ale aj zvýšia zvodnosť chodníka. Ďalšou nevýhodou, ktorá už bola spomenutá vyššie, je tendencia žien s postavou "X" k nadváhe.

Úplný obrázok X

Mladé dámy s parametrami presýpacích hodín majú veľké šťastie, pretože tieto kilá nie sú takmer zničené. Dokonca aj veľmi tučné, stále vyzerajú veľkolepé. Tenký pás, ktorý je zachovaný v ľubovoľných parametroch obrázku, vám umožní nosiť aj tesné šaty a iné ťažké krmivá.

Aby sa vaše telo viac prispôsobilo, ženy s obrázkom "X" by sa mali zaoberať takýmito športmi, ktoré okamžite zaťažujú väčšinu problémových oblastí a nie jednu. Napríklad plávanie, jóga, strečing atď.

Čo nosiť: silueta, odevy, látky

Výber oblečenia, dievčatá s diskutovaným typom tela, by sa predovšetkým mali snažiť sústrediť na svoj štíhly pás. To je najvýhodnejšia časť z nich a hlavná "trumfová karta". Samozrejme, ako sa obliekať každá módy rozhodne sama pre seba, pričom sa berie do úvahy jej vlastný vkus a preferencie. Ale mali by ste tiež počúvať rady špecialistov.

 • Výber si pre seba vrchné oblečenie, musíte opustiť objemné veľké a dlhé kožušiny a kabáty. Takéto oblečenie "jesť" rast, vyzerať nešikovne, pytlovitý. Je lepšie pozrieť sa na elegantný kabát, bundy, doplnené pásom a opaskom. Ak si vyberiete kožušinový plášť, nechajte ho byť skráteným a tiež pásovým modelom.
 • Vo výbere šaty pre postavu "presýpacie hodiny" fashionista majú kam sa túlať. Najlepšie zo všetkých na prerokovaných proporciách vyzerajú modely "prípady". Plné mladé dámy, dokonca pomôžu skryť početné drobné chyby. Ďalšia všestranná možnosť pre svieži a štíhly dámy "X" - šaty-a-line. Vrchol tohto modelu môže byť akýkoľvek. Ale dĺžka je lepšie zvoliť nie pod kolenom, inak hrozí riziko vizuálneho otočenia do „vrecka“.Šaty s vôňou umožní dievčatám s ideálnou ženskou siluetou zdôrazniť krásne prsia, líniu ramien a krku. Takéto krátke oblečenie je možné nosiť aj pre mladé ženy s nízkym obsahom tuku.
 • Sukne na obrázku "X" by sa mali zvoliť aj s dôrazom na pás. Napríklad model ceruzky, opuchnuté možnosti s tenkým alebo širokým pásom, rovnako ako populárna slnečná erupcia, sú veľmi vhodné. Poslednou možnosťou je vybrať si maximálne jednu dlaň pod kolenom.
 • Ak si vyberiete kancelárske nohavice, mali by ste venovať pozornosť klasickým modelom priameho strihu s vysokým pásom. Ale z možností silne pevne boky lepšie vzdať. To platí aj pre džínsy. Ak chcete zdôrazniť dôstojnosť postavy pomôže priame modely týchto nohavíc v kombinácii s vysokými podpätkami.
 • Pri výbere blúzka, bunda, sveter a ďalšie top by ste sa mali vyhnúť príliš hrudníka-montáž možnosti. V opačnom prípade môže obraz na konci vyzerať vulgárne. Ale ženy s obrázkom "X" sú perfektné šifónové blúzky so širokými rukávmi akéhokoľvek štýlu, zabalené vôňou, osadenými a mierne predĺženými bundami.

Cvičenie a diéta, aby sa udržali v kondícii

Aby ste vždy udržali svoju postavu v perfektnom stave, nezabudnite na správnu výživu a špeciálne cvičenia. Ak je potrebné sa zbaviť nadváhy, mali by ste znížiť kalorický obsah vašej stravy na asi 1550 - 1600 kcal. Menu chudnutie dievča by mala byť založená na vodné kaše, dusené mäso a rybie pokrmy, zeleninové polievky, sušené ovocie, rovnako ako čerstvé ovocie, zelenina a bobule.

Je lepšie okamžite odmietnuť akýkoľvek monodiet. Strava ženy by mala byť kompletná a pestrá.

Pokiaľ ide o cvičenia, musia vypracovať všetky svalové skupiny, pretože majitelia figúrky presýpacích hodín rovnomerne rozdeľujú extra kilogramy v celom tele. Najlepšie je obrátiť sa na profesionálneho trénera a požiadať o tréningový plán okruhu. Nech je to drepy, pull-up, kliky, nožnice, bar a ďalšie užitočné cvičenia.

Tvar presýpacích hodín umožňuje dievčatám vyzerať dokonale bez veľkého úsilia. Stačí sa pokúsiť nájsť správnu skriňu pre seba, bez toho, aby ste sa zamerali na menšie chyby.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár