Francúzsky na ostré nechty 4 - 4 nápady krásne a módny dizajn s fotografiou

Francúzska manikúra na niekoľko desaťročí vedúce k dizajnu nechtov. Francúzi na ostrých nechtoch sa zamilovali do veľkého sexu pre svoju univerzálnosť. Povlak je ideálny pre striktný obraz aj pre publikovanie.

Módne trendy a nové položky

Francúzska manikúra je bezpochyby schválenou klasikou, ktorá je žiadaná v každej vekovej kategórii. Krásna a ochutená bunda sa môže líšiť rôznymi spôsobmi, vďaka čomu je jemná a elegantná, alebo naopak jasná a očarujúca. Ale móda nestojí pokojne a každý rok robí vlastné úpravy francúzskej manikúry.

Trendom tejto sezóny budú nasledujúce návrhy:

 • klasická bunda s "opačným" úsmevom;
 • Francúzska manikúra so všetkými druhmi iskier;
 • rôzne geometrické vzory;
 • minimalistický dizajn;
 • štýl ombre;
 • manikúra so zrkadlovým efektom.

Trend francúzsky môže byť jemný, jasný, výnimočný a dokonca náročný. Ale dizajn závisí aj od osobných preferencií, pretože slepo nasledujúca móda nie je tiež ideálnym riešením. Ale držať a zvoliť správnu možnosť pre seba bude správne.

Nápady krásne francúzsky na ostré nechty

Všestrannosť, elegancia, krása, elegancia a variácia - všetko o francúzskej manikúre. A nie je ťažké nájsť úžasný dizajn, ktorý vyhovuje len vám. Koniec koncov, na internete existuje mnoho nápadov, ako môžete krásne a štýlovo zdobiť nechtový tanier.

klasický

Francúzska manikúra nestratila svoju prirodzenosť a príťažlivosť, je aj na vrchole popularity v aktuálnej sezóne.

Pre rozhodujúce a extravagantné osoby, móda navrhuje použitie svetlých neónových odtieňov pre francúzsky jazyk. A pre tých, ktorí nie sú pripravení na experimenty, si môžete vybrať fialovú, aloe, tyrkysovú alebo tradičnú bielu bundu v rámci ružových kamienkov.

Kombinácia techník francúzskej a mesačnej manikúry je tiež trendom v roku 2019. Dizajn ostrých nechtov, vyrobený v tomto štýle, dodáva manikúru rafinovaný a veľkolepý vzhľad. Hlavnou črtou tejto techniky je prítomnosť dvoch úsmevov, jedného nakresleného na špičke klinca a druhého na jeho základni. Kombinácia obvyklého s reverznou bundou sa vykonáva v pastelových farbách, pre odvážne osoby, stylisti navrhujú výber tučných odtieňov: fialová, čierna, jedovatá svetlo zelená, horiaca oranžová, popol.

Francúzska manikúra sa stala čoraz obľúbenejšou. Pás je orámovaný nielen voľným hrotom dosky, ale aj celým klincom okolo obvodu. Tento francúzsky sa vykonáva s tenkou kefou, pri použití laku, ktorý je tmavší ako základ. Kefa by mala byť tenká - je vhodnejšie nakresliť rám.

flitre

Móda pre všetko žiarivé a brilantné bolo vo vzdialených deväťdesiatych rokoch a po chvíli sa kamene a bujóny presunuli na druhé miesto a nahradili sa prísne monochromatické povlaky. A teraz, o niekoľko rokov neskôr, opäť v trende manikúra pre ostré nechty v rámci trblietania a trblietky.

Čierna bunda s leskmi na kontúre úsmevu bude vyzerať výnimočne. Takáto manikúra môže byť vykonaná s jasným alebo neutrálnym základom. Nakreslená šikmá konfigurácia alebo prekrytie.

Manikúra je dôležitá, keď sú flitre umiestnené v hustej vrstve pozdĺž čiary služobného plášťa a klinec prstence je úplne zakrytý. V trendových odtieňoch komín - zlato, perla, fialová, medená, viacfarebná.

Ombre-glitter verzia vyzerá neobvykle a elegantne, keď hladký prechod z jedného tieňa na druhý bude zvýraznený dúhovými iskrivkami. V dnešnej dobe je veľmi obľúbený aj dizajn voľného okraja klinca.

Použitie prášku a trenia

V sezóne 2019 sa odporúča vydať francúzsku manikúru a trieť. Francúzsky, pokrytý holografickým práškom, dodá vzhľad očarujúceho vzhľadu a urobí z ostatných radosť.

Pokovovaný úsmev so sametovým podkladom vyzerá štýlovo a fascinujúco krásne. Platňa je napríklad pokrytá matným čiernym lakom a bunda je zdobená zrkadlovým holografickým pigmentom. Práve táto zmena povlaku sa stala lídrom v tomto smere.

Francúzsky s trením - inovácie v oblasti nechtového dizajnu a tento štýl sa okamžite páčil majiteľom dlhých nechtov. S pomocou akrylového prášku a jeho rôznych odtieňov, úsmev môže byť odvážny, jemný, rafinovaný, tlmený alebo avantgardný. Tu, ako sa hovorí, záležitosť chuti.

S kresbou

Ostré nechty sa stali populárne v tejto sezóne. Francúzske šaty s obrázkom by pre nich boli dokonalým doplnkom.

Varianty francúzskej manikúry môžu byť veľmi odlišné a neočakávané:

 • Klasická farebná bunda, v ktorej sa nechtový necht kreslí pomocou akrylových farieb s komplexným jasným prvkom, pozoruhodne vyzerá na predĺžených nechtoch. Kresba môže byť ľubovoľná - od hrdinu od animovaného filmu až po kompozíciu kvetu. Voľba kresby priamo závisí od preferencií.
 • Francúzska manikúra vyzerá rovnako elegantne a jemne, ktorá je orámovaná pozdĺž kontúry úsmevu s ozdobenými monogramami. Prídavok bude inštruovaný kamienkami nepojmenovanými na nechty. Mimochodom, kompozíciu s dúhovými kamienkami je možné vyrobiť tak, že ich vezmete do rôznych veľkostí, ale s inou paletou farieb.
 • Elegantným a módnym riešením bude dizajn bundy v tenkých prúžkoch uhlopriečne s výberom farebnej palety v podobe dúhy. A hlavné lôžko je nakreslené geometrickými tvarmi. Tento dizajn je vhodný pre ženy, ktoré sa nebojí vyzerať svetlé a extravagantné.

Romantický a najmä ženský vzhľad v podobe bielej čipky. Táto možnosť je vhodná pre svadobnú oslavu alebo posledný zvon v škole.

Nail Art Tipy

Ak chcete získať naozaj elegantnú bundu pre dlhé, ostré nechty, ktorá vydrží tak dlho, ako je to možné, musíte počúvať odporúčania majstrov nechtov:

 1. Francúzska manikúra na dlhých alebo krátkych nechtoch vyzerá elegantne len pri pozorovaní rovnomerných a symetrických kontúr úsmevu. Na tento účel sa šablóny a šablóny predávajú v špecializovaných predajniach, aby pomohli vytvoriť dokonalý tvar servisnej bundy.
 2. Pred nanesením povlaku acetónového základu by sa nechtová platňa mala odmastiť dehydratátorom alebo klinikom a použiť fixačný prostriedok. Ale aj po týchto odporúčaniach, nechty vydrží dlhšie ako 5-6 dní. Ak chcete získať trvalejší výsledok, mali by ste použiť gélové leštidlá.
 3. Pri nanášaní náteru by sa nemalo začínať v blízkosti kutikuly, ale musíte 1 mm ustúpiť. Toto pôsobenie zabráni delaminácii materiálu.
 4. Pri výbere manikúry by sa mala uprednostniť stredná dĺžka nechtovej platničky. Pretože zbytočne dlhé nechty narúšajú každodenné domáce práce.
 5. Dokonca aj najodolnejšie nátery vyžadujú pravidelnú korekciu. Tento postup sa vykonáva v priebehu 3-4 týždňov, ale všetko závisí od individuálnej rýchlosti rastu nechtu.

Fotografie si môžete prezerať na internete, vybrať si dizajn so vzorom, vzorom alebo prezentovať osobný jedinečný dizajn a ukázať ho na vlastných predĺžených ostrých nechtoch.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár