Čo vidieť, keď nudíte - top 25 filmov nudy

Nie vždy cez víkendy, dovolenky alebo na dovolenke je možnosť dostať sa von z domu. Zlé počasie, únava alebo len blues často nás pobyt v posteli v spoločnosti svojho obľúbeného notebooku. Aby sme nepodľahli skľúčenosti, vyberte si, čo vidieť, keď je to z nášho výberu nudné.

Najlepšie nudné filmy

V posledných rokoch sa celý svet doslova "zahákol" na všetky druhy televíznych relácií. Ale nie je vždy čas na preskúmanie 5 alebo 10 sezón vašich obľúbených situačných komédií naraz. Ak sa chcete pobaviť na jeden večer, mali by ste si vybrať dobrú komédiu a možno aj dobrodružný film. Zoznam stojacich obrázkov sa každoročne zvyšuje o sto alebo dve a my vám pomôžeme vybrať tie najzaujímavejšie alebo sa obrátiť na klasiku.

sovietsky

To, čo ľudia v Sovietskom zväze dokázali urobiť so všetkým, čo bolo v ich srdci, bolo natočiť film. Dojemné milostné príbehy, vojenské drámy alebo svetlé vtipné komédie vyzerajú a milujú žiadnu generáciu Rusov.

 1. "Dievčatá", (1961). Tento film z roku 1961, ani po polstoročí, nestráca svoje šumivé. Film rozpráva o živote pracujúcej mládeže v tých dňoch v lesníctve. Hlavnou postavou, ktorú vykonáva Nadezhda Rumyantseva, je naivná, sladká, zasnená dievčina, ktorá už dlho odolávala milostnému mikulovaniu Nikolai Rybnikov. Je tu láska a dramatický argument nad srdcom hrdinky a celá zbierka vtipov, ktoré sa už stali klasikou.
 2. "Ivan Vasilyevich zmeny povolania", (1973). Tento film, snáď, nebol sledovaný len tými, ktorí nemajú TV. Prakticky prvý v sovietskom kine je fantastický príbeh o cestovaní v čase. Hlavné postavy z Moskvy sa v roku 1973 presunuli do XVI. Storočia priamo do komnaty Ivana Hrozného. A samotný kráľ je v byte inžiniera-vynálezcu Timofeeva, ktorý vymyslel a priniesol do života stroj času. Vládnuť štát v týchto ťažkých časoch je suverénny menovec, dôchodca Ivan Vasilyevich Bunsh, v spoločnosti zlodeja zlodeja Georges Miloslavsky.
 3. "Neuveriteľné", (1959). Ďalšia sovietska komédia s Nadézou Rumyantsevovou. Jej hrdinka, mladá energická dievčina Nadya Berestová sa rozhodne postaviť sa za dvaja slobodní, ktorí budú z továrne vyhodení kvôli zlému výkonu. Nakoniec bola poučená, aby Gromoboeva a Grachkina vzali na kauciu a znova ju vychovávali. Má Naděžda šancu vykonať príkaz alebo to bol zlý nápad od začiatku?
 4. Garage, (1979). Príbeh stretnutia garážového družstva, ktoré sa stalo skutočným nepokojom. A to všetko preto, že jeho účastníci si museli vybrať štyroch súdruhov, ktorí by nedostali svoj vlastný priestor pre autá. Talent Eldara Ryazanova pomáha robiť aj zdanlivo tragickú situáciu skutočnou komédiou pozícií.
 5. "Office Romance", (1977). Bez tejto komédie Eldara Ryazanova nebude zoznam najúspešnejších a najobľúbenejších filmov. Na obrazovke je vtipný milostný príbeh medzi jednoduchou extra-hmlou v štátnej inštitúcii, Anatolij Novoseltsev, a jeho prísnym šéfom, ktorý dostal prezývku „mymra“, Lyudmila Kalugina. Je osamelým plachým otcom dvoch chlapcov, ktorí sa rozhodnú požiadať o povýšenie. A jeho záujem vníma ako dvorenie. Hlavnou vecou tohto filmu je zázračná premena Alice Freindlichovej z mymry na krásnu úspešnú ženu.

Zoznam môže pokračovať dlhú dobu, pretože v sovietskej kinematografii je veľa hodných obrázkov, ktoré zvýšia váš duch. Medzi nimi sú "Láska a holuby", "Kaukazský v zajatí, alebo Nové dobrodružstvá Šurika", "Mimino" a mnoho ďalších.

ruský

Fanúšikovia moderných filmov môžu odkazovať na ruskú kinematografiu. Najmä mladšia generácia priláka moderné vtipy, hercov a scenérie. Skúsme si vybrať najzaujímavejší film posledných rokov, natočený v Rusku.

 1. "O čom muži hovoria", (2010). Štyria najlepší priatelia idú z Moskvy do Odesy na koncert ich obľúbenej skupiny. Cestou si navzájom vymieňajú svoje tajomstvá, problémy, radosti. Najčastejšie diskutovanou otázkou medzi mužmi sú samozrejme ženy. Ženy sa o sebe môžu veľa naučiť.Fanúšikovia talentovaných hercov kvarteta sa mi páčia aj ich ďalšie filmy - Volebný deň, Rádio Deň, Čo hovoria muži asi 2.
 2. "Bitter!", (2013). Hlavné postavy snívajú o svadbe v moderných európskych tradíciách pri mori, ale milovaní príbuzní predstavujú tento sviatok vlastným spôsobom. Nevlastní nevlastní otcovia, úradníci na čiastočný úväzok miestnej správy, si organizujú tradičnú hostinu pre seba. Mladý plánuje usporiadať dve svadby - pre príbuzných a pre seba, ale musí realizovať svoj nápad v ten istý deň.
 3. "Legenda číslo 17", (2012). Tento film bude milovať fanúšikovia športu a fanúšikovia legendárneho hokejistu Valerija Kharlamova. Pozemok je založený na skutočných udalostiach z roku 1972, keď národný tím ZSSR porazil kanadský národný tím so skóre 7: 3. Hrajú: Danila Kozlovsky. Báječný príbeh o lezení Olympu najväčšieho športovca ZSSR.
 4. "Vianočné stromčeky", (2010). Film bol natočený ako niekoľko malých poviedok, každý s vlastnými hlavnými postavami. Všetci sú však zjednotení jedným cieľom - pomôcť dievčaťu Vare z sirotinca dokázať, že jej otec je prezident. Aby to urobil, musí vo svojom novoročnom pozdrave vysloviť frázu "Nádej pre Santa Clausa, ale nerob si to sám!" V praxi hrdinovia testujú teóriu „šiestich rúk“ a spustia úžasný reťaz udalostí. Ak po sledovaní prvého filmu stále nerozumiete, kto je lepší ako snowboardista alebo lyžiar, je tu každá šanca pochopiť to v nasledujúcich šiestich častiach. Každý z nich hovorí, že na Silvestra je možný zázrak, človek len verí!
 5. "Stratím váhu", (2018). Film bol nedávno zverejnený na obrazovkách, ale už zozbieral veľa pozitívnej spätnej väzby. Samostatne stojí za zmienku hra mladej herečky Sasha Bortich, ktorá kvôli natáčaniu získala 20 kg. Hrdinka Alexandry Anyovej je kuchárka a nevedomky sa stáva dievčaťom veľkosti plus. Ten chlapík hodí, práca nie je šťastná a tu je môj nový priateľ mojej mamy. Ale pre jej šťastie a lásku sa rozhodla schudnúť. Najprv sa musí vysporiadať so svojím otcom (ktorý vykonáva Sergej Šnurov), ktorý ich nechal so svojou matkou. Anya je podporovaná jej najlepším priateľom a vtipným tučným chlapcom Kolyou.

americký

Ak ste fanúšikom americkej kinematografie, potom je nepravdepodobné, že sa objaví otázka, ktorý film pomôže s nudou. V Spojených štátoch po mnoho rokov produkujú nespočetné úspešné a nie veľmi filmy rôznych žánrov. Tu a komédia, a dobrodružné filmy, a hororové filmy pre vzrušujúce-hľadači.

 1. "Sú len dievčatá v jazze", (1959). Jednoduchí hudobníci svedčia strety medzi gangstermi v Chicagu. Ak chcete uniknúť od svojich prenasledovateľov, musia sa zmeniť na dievčatá a ísť na turné so ženskou jazzovou kapelou. Počas cesty majú novo razený Josephine a Daphne čas hovoriť, budovať vzťahy, dokonca sa zamilovať do starších milionárov. Ale ich maškaráda hrozí odhalenie.
 2. „Výmenná dovolenka“ (2006). Dve dievčatá zistia, že v ich osobnom živote sú problémy. Na odpočinok od rutiny sa rozhodnú ísť na dovolenku na iný kontinent. Amanda zo slnečnej Kalifornie nájde ponuku od Iris z anglickej provincie o výmene dovolenkových domov. Keď sa zapojili do takého dobrodružstva, nakoniec nájdu šťastie a lásku v dome niekoho iného.
 3. "Pretty Woman", (1990). Jedna z prvých a najjasnejších rolí Julie Roberts v kine. Film by sa dal nazvať príbehom Popolušky v modernom svete, ak nie pre povolanie hlavného hrdinu. Vivian, ktorá pracuje ako dievča jednoduchej cnosti, sa vďaka osudu stretáva s úspešným podnikateľom a vyhrá svoje srdce. Je pravda, že na konci filmu už pre ňu musí vykonať výkon.
 4. „Vždy povedz áno.“ Jim Carrey už dávno dokázal svoj komediálny talent a v tomto filme hral svoju úlohu šikovne, hlavná postava nie je veľmi priateľská osoba, vždy používal na odpoveď „nie“ na akúkoľvek ponuku všetkým. že teraz bude vždy hovoriť "áno", pretože jeho život sa začne dramaticky meniť, film nielenže pobaví a pomôže mu stráviť čas príjemne, ale tiež vás premýšľa o svojom vlastnom živote.Všeobecne platí, že každý film s Jim Carrey pomôže rozveseliť a prejsť nudný večer sám so sebou alebo v spoločnosti rodinných príslušníkov.
 5. "Veľmi zlá mama", (2016). Neuveriteľne zábavná komédia o živote moderných žien v Spojených štátoch a na celom svete. Hlavnou postavou je ideálna matka, manželka, pani a pracovník. Ale to všetko je jej dané s veľkými ťažkosťami, a keď zistí, že jej manžel podvádza, rozhodne sa uvoľniť. Medzi tými istými múmiami nájde dve zúfalé priateľky a vydá sa na nich všetky vážne.

Okrem týchto obrázkov bude každý môcť nájsť a sledovať akýkoľvek film na internete v závislosti od osobných preferencií. Neuveriteľne krásne príbehy, ako filmy "Neuveriteľný život Waltera Mittyho" alebo "Život Pi", film "Pán prsteňov", "Letopisy Narnie", "Harry Potter". A priaznivci akčných hier, akčných filmov a komiksov budú milovať rýchlu a zúrivú sériu Avengers a ďalšie časti o superhrdinoch Marvel Universe.

európsky

Európske filmy v našej krajine boli milované viac ako desaťročie. Pre každého filmového fanúšika bude humor.

Pre milovníkov jemnej irónie je vhodný anglický film. Pre tých, ktorí milujú vtipné ľahké komédie - francúzsky. Talianske filmy ocenia vášnivý charakter.

 1. "1 + 1", (2011, Francúzsko). Po strašnej nehode sa aristokrat Philip obmedzuje na invalidný vozík. Pre viac či menej normálny život potrebuje stáleho pomocníka. Zo všetkých kandidátov si pre túto prácu zvolí mladého rezidenta na predmestí, ktorý v živote vysokej spoločnosti málo rozumie. Ale Driss sa dobre orientuje v tom, ako urobiť tento život jasnejším.
 2. "Skrotenie zlej ženy", (1980, Taliansko). Neopakovateľný Adriano Celentano a krásna Ornella Muti opäť hrajú milujúci pár. Je neslušný farmár, spokojný so svojím životom ako mládenec v talianskej dedine, a ona je zastavujúcou krásou, ktorá preberá re-vzdelávanie tohto bábika.
 3. Taxi, (1998-2018, Francúzsko). "Taxi" je celá séria filmov o taxikárovi Danielovi a jeho priateľovi, nešťastnej policajtovke Emiliene. Kombinácia komédie, detektíva, akcie viac ako 20 rokov zbiera z obrazoviek väčšinu obyvateľov našej krajiny. Ak chcete prejsť večer, môžete bezpečne zapnúť niektorú z častí a vychutnať si špecifický francúzsky humor, vtipy a smiešne situácie, v ktorých padnú hlavné postavy. Tí, ktorí nevideli žiaden z filmov, je lepšie začať s prvou časťou, pretože aj po toľkých rokoch zostáva relevantný.
 4. "Cudzinci", (1993, Francúzsko). Šumivé francúzske komédie o čase cestujú s Jean Reno v hlavnej úlohe. Jedného dňa gróf z Godfroy de Montmiray, očarený čarodejnicou, zabije svojho budúceho svokra. Jeho smutná nevesta pre smútok ruší svadbu. Na opravu chyby sa graf rozhodne vrátiť späť v čase pomocou lokálneho sprievodcu. Ale nie všetko je tak jednoduché, na konci, de Montmiray a jeho panoš menom Jacqui padne 800 rokov dopredu v roku 1992. Tu sa stretávajú s potomkami, dostanú sa do zábavných situácií a nájdu lásku.
 5. "Asterix a Obelix", (1999 - 2012, Francúzsko). Séria štyroch filmov o Asterixových a Obelixových najlepších kamarátoch z hál, ktorí žili v roku 50 pnl. Film bude dokonale fandiť, ​​bez ohľadu na to, nudný teenager alebo dospelý. V prvej časti, neuveriteľne silný Gauls konfrontovať Julius Caesar sám. Tajomstvo ich moci v magickom lektvare, ktorého recept je známy len jednému čarodejníkovi z ich dediny. Potom hrdinovia pomôcť Kleopatra vyhrať argument s Caesar, zúčastniť sa olympijských hier a dobyť Británii. Veľkým bonusom je účasť na maľbách takých uznávaných krás ako Laetitia Casta a Monica Bellucci.

Hoci európska kinematografia nie je tak populárna po celom svete ako Hollywood, ale nepochybne si zaslúži pozornosť.

ázijský

Aký film môžete sledovať, keď je to nudné, okrem komédií a dobrodružstiev? Mnohí znalci v tomto prípade ponúknu, že sa obrátia na ázijské kino. Všetky ich filmy a karikatúry sú skutočnými umeleckými dielami.

 1. "Spirited Away", (2001, Japonsko). Nemôžeme odporučiť sledovať najúspešnejší japonský anime film "Spirited Away", ktorý naraz zbieral mnoho významných ocenení v oblasti kina (vrátane Oscara). Rodina Chihiro je dievčatko sa sťahuje do nového domova, ale strašné náhody, jej rodičia spadajú pod kúzlo strašnej čarodejnice. Ak chcete odstrániť kúzlo a obrátiť ich z ošípaných na ľudí, dievča ide do sveta obývaného duchmi a magickými stvoreniami.
 2. "Crouching Tiger, Skrytý drak", (2000, Taiwan). Jedného dňa sa majster bojových umení Li Mubai rozhodne opustiť svoju cestu bojovníka a ponoriť sa do meditácie. On dáva svoj meč na úschovu nasledovníkovi, ale nezvládne mu poslanie, ktoré mu bolo zverené. Zbraň sa dostane do rúk nebezpečného vraha, ktorý kedysi prebral život učiteľa Li Mubai. Teraz musí ísť na cestu hľadaním tejto ženy a potrestať za svoj zlý skutok.
 3. "House of Flying Daggers", (2004, Čína, Hongkong). Staroveká Čína je v nepokojoch, vládnuca dynastia je na ústupe a tajné anti-vládne hnutie s názvom Dom lietajúcich dýk začína na území pôsobiť. Mladý policajt Jin je zapojený do špionážnej hry, aby našiel a neutralizoval dcéru vodcu gangu. Ale nakoniec sa zamiluje do seba a zamiluje sa do dievčaťa. Za čo, jej bývalý snúbenec, žiarlivý Li, predstiera, že je Jinin priateľ, ju zabije. Veľmi krásny vzrušujúci film pre tých, ktorí si radi vychutnávajú obraz, prezeranie dáva divákovi estetické potešenie.
 4. "Veľká múr", (2016, Čína, USA, Hong Kong). Skupina Európanov sa vydáva na cestu starovekou Čínou, aby získala nejaký pušný prach. Ale na spôsob, akým sú najprv napadnutí nomádmi, a potom podivnými živými príšerami. Dvaja prežívajúci hrdinovia padajú na stenu na generála Shao. Tu sa dozvedia skutočný účel Veľkého múru - obrany územia pred útokmi monštier Taota, ktoré sa na tomto mieste objavili spolu s pádom zeleného meteoritu. Pokusy prelomiť sa opakujú každých 60 rokov a teraz je čas brániť sa.
 5. "Pohyblivý hrad", (2004, Japonsko). Ďalší celovečerný film japonského režiséra Hayao Miyazakiho. Kúzelný príbeh dievčatá Sophie, ktorá obrátila zlú čarodejnicu na starú ženu. Hrdinka ide do Čarodejnice pustatiny, aby nadvihla kliatbu, ale na ceste sa stretne s peším hradom, kde sa usadí. Obyvatelia tohto podivného domu sa stávajú jej rodinou, aby prelomili kliatbu, všetci hrdinovia musia spoločne prekonať mnohé výzvy.

Na čo sa pozrieť na YouTube z nudy

Ak sa nudíte v práci a máte možnosť ísť online, môžete sa pozrieť na krátke videá na YouTube. Tu môžete nájsť neuveriteľne vtipné diela talentovaných ľudí, počúvať hudbu alebo sledovať vtipné paródie. Stačí zadať hľadaný reťazec požadovaný dotaz. V poslednej dobe, všetci slávni komici a stand-up komici vytvoriť svoje vlastné kanály na video hosting, takže ich hľadanie nie je ťažké.

Snažili sme sa zapamätať a uviesť príklady najzábavnejších a emocionálnych filmov, karikatúr a kanálov na YouTube, aby ste mali pravdepodobne čo robiť, keď sa nudíte.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár