Disney filmy pre mládež: zoznam najlepších teen filmov o láske ao škole

Počas svojej existencie vydala spoločnosť Disney Studios niekoľko stoviek filmov, ktoré oslovia divákov od 10 do 16 rokov. Každý z týchto obrázkov je dobrý svojím vlastným spôsobom, ale z takého impozantného zoznamu je niekedy veľmi ťažké vybrať presne to, čo potrebujete. Pre uľahčenie tejto úlohy Vám predstavujeme výber filmov, v ktorých sú popísané najlepšie filmy Disney pre tínedžerov.

Zoznam najlepších teen filmov o láske

Teen filmy "Disney" o láske sú pozoruhodné svojím dobrým humorom, svetlom a zároveň zaujímavým dejom. Romantické filmy uvedené v tejto časti dávajú mladým divákom množstvo pozitívnych emócií.

 1. "Ako sa stať princeznou", 2001. Mia je pozoruhodné dospievajúce dievča. Žije obyčajný život a tajne živí citové pocity pre najobľúbenejšieho chlapa v škole. Jedného dňa sa dozvie, že jej neskorý otec bol princom malého európskeho štátu a ona je dedičkou trónu. Hrdinka má dlhú prácu na jej spôsoboch pod vedením jej babičky-kráľovnej a ťažkej voľby: vrátiť sa k svojmu obvyklému životu so svojou matkou alebo sa stať princeznou.
 2. "Princess Diaries 2: Ako sa stať kráľovnou", 2004. Mia sa 21 rokov, absolventka vysokej školy a pripravuje sa na kráľovnú. Čoskoro sa ukáže, že hrdinka nemôže vládnuť krajine, pretože nie je vydatá. Budúca kráľovná dostane presne jeden mesiac, aby našla manžela pre seba. Záležitosť komplikuje skutočnosť, že Mia sa zamiluje s Nicholasom Devereauxom, ktorý si vezme trón v prípade, že sa neožení.
 3. "Hannah Montana: Cinema", 2009. Hlavná postava Miley je stále ťažšie a ťažšie vynoriť sa z obrazu populárnej speváčky Hannah Montana. Situáciu komplikuje skutočnosť, že ju sledujú paparazzi, ktorí sa snažia získať čo najviac informácií o mládežníckom idole. Dievča v obraze speváka usporiada boj v obchode, narúša párty na počesť narodenín svojho najlepšieho priateľa. Otec hrdinky, znepokojený jej správaním, vezme svoju dcéru k babičke v Tennessee, kde Miley rozhodne, kto naozaj je.
 4. "Hviezda scény", 2004. Komedie melodrama o ambicióznej dievčine Lola, ktorá sníva o tom, že sa stane slávnou. Po presťahovaní sa so svojou rodinou do malého mesta sa hrdinka stáva primárnym školským drámom. Lola sa chce stretnúť so svojím idolom - vedúcim spevákom populárnej rockovej kapely, a jej sen sa môže stať realitou, pretože čoskoro tu bude show mladých talentov.
 5. "Príslovní priatelia", 2012. Tri zábavné príbehy o tínedžeroch, ktorých príkladom je presvedčený, že z lásky k nenávisti môže byť naozaj len jeden krok. Vznikajúce okolnosti testujú priateľstvo a pocity hrdinov a robia z nich trochu zmenu ich pohľadu na život.
 6. "Star Disease", 2010. Romantická komédia o vzťahu mladého páru. Hlavná postava Jessica ide do Los Angeles na návštevu príbuzných. Zo svojej sestry sa dozvie o miestnej celebrity, peknom Christopherovi, ktorý je blázon všetkých dievčat v okolí. Čoskoro sa hrdinka stretne s Christopherom a zamiluje sa do neho. Ten chlap ju opláca, ale vzťahy s dievčaťom z jednoduchej rodiny nemusia byť najlepší spôsob, ako ovplyvniť jeho kariéru.

Disney film o škole

Nižšie popísané filmy o škole sú obzvlášť obľúbené teenagermi, pretože v týchto filmoch takmer vždy rozpráva o obyčajných chlapcoch, rovnako ako oni.

 1. "Klasická hudba", 2006. Troy, škola basketbal hviezda, a vynikajúci študent, Gabriella, majú vynikajúce hlasové zručnosti, a čo je najdôležitejšie, milujú spievať. Stretávajú sa na párty, hrajú pieseň duet. Čoskoro, tínedžeri majú ďalšiu šancu hrať spoločne a oni, nechcú nechať ujsť túto príležitosť, ísť na konkurz na školský muzikál. Tento akt mení ich bežný školský život hore nohami.
 2. "High School Musical: Graduation", 2008. Život v školách končí. Vyzretá Trója a Gabriella sa pripravujú na vysokú školu. V mysliach mladých hrdinov veľa otázok. Budú schopní udržiavať vzťahy a spievať ako predtým alebo v novom živote, kde nie je miesto pre priateľstvo a obľúbenú prácu? Pred zistením odpovede, deti budú musieť dať na školskú scénu posledný, najlepší muzikál.
 3. "Promócie", 2011. Kým všetci hľadajú ples oblečenie, aktivista Nova sa zaoberá obnovou dekorácií zničených vandali. Riaditeľ jej posiela pomoc miestnemu tyranovi, ktorému dievča čoskoro začne cítiť pocity.
 4. "Rebel", 2012. Tara je plachá študentka strednej školy, ktorá sa niekedy ani nemôže rozhodnúť hovoriť s niekým v chodbe školy, ale cíti sa uvoľnene vo svojej izbe, kde sa nachádza jej domáca rozhlasová stanica. Vo vzduchu pod pseudonymom DJ "Rebel", hrdinka inšpiruje svojich spolužiakov a ostatných študentov školy, aby boli sami sebou a stali sa idolom miestnych tínedžerov. Jedného dňa okolnosti donútia dievča odhaliť jej tajomstvo.

To je zaujímavé! Zakladateľ filmovej spoločnosti Disney, slávny multiplikátor Walt Disney na úsvite svojej kariéry, bol vyhodený z malého denníka "kvôli nedostatku talentu a nápadov".

Fantastické obrázky pre mládež

Mladí milovníci beletrie by mali venovať pozornosť filmom Disney teenage uvedených v tejto časti.

 1. "Zombies", 2018. Pôvodný muzikál s prvkami hororu. V príbehu sa časť obyvateľstva malého mesta v dôsledku nehody v chemickom závode zmenila na skutočné zombie, túžiace jesť ľudské mozgy. Po nejakom čase vedci vymysleli špeciálne náramky, ktoré pomohli monštrá kontrolovať ich agresiu. Čoskoro zombie deti začali chodiť do bežných škôl, čo sa nepáčilo všetkým obyvateľom mesta ...
 2. "School Avalon", 2010. Život školačka Ellie sa skladá z nepretržitých ciest. Kvôli práci svojich rodičov neustále mení školy, a preto sa nemôže spriateliť pre seba a začať chodiť s chlapom. Jedného dňa hrdinka vstúpi do školy Avalon, kde môže zostať aspoň 3 roky. Dievča začína divné vízie, v ktorých je nádherným rytierom. Čoskoro sa s hrdinom svojich snov stretne Ellie s realitou.
 3. "Čarodejní učeň", 2010. Mocný čarodejník Balthazar je oslobodený od svojich dlhých rokov väzenia, ale čierny čarodejník Horvat s ním tiež ide slobodne. Balthazar musí zachrániť náš svet pred zloduchom, ale na to potrebuje nájsť nástupcu Merlina, ktorý sa ukáže ako obyčajný, zbabelý študent Dave. Ten chlap nespaľuje s túžbou zachrániť svet a bojovať s čarodejníkmi, ale bude sa musieť naučiť mágiu a pripojiť sa k bitke.
 4. "Immortals", 2002. Adaptácia slávneho mladého románu "Večný Tuk" od N. Babbitta. V centre pozemku 15-ročný Vinnie. Žije v bohatej rodine a nepotrebuje nič. Jedného dňa hrdinka zistí, že jej rodičia ju pošlú do penziónu. V záchvate emócií, dievča beží do húštiny, kde sa stretne s úžasným mladým mužom menom Jess. Čoskoro sa hrdinka zamiluje do Jess, ktorá, rovnako ako celá jeho rodina, má nesmrteľnosť.
 5. "Dedičia", 2015. Deti so slávnymi Disney darebáci s príchodom k moci krásneho syna Belle dostať milosť. Učia sa pre nich žiť v novom svete, kde sa musia rozhodnúť, či budú nasledovať kroky svojich rodičov.

Hodnotenie Disney rozprávky

Snáď prvá vec, s ktorou je Disneyho filmové štúdio spojené, je krásna a láskavá rozprávka.

Táto časť predstavuje zoznam najlepších rozprávkových štúdiových filmov s ratingom IMDb. Tieto fotografie sa oslovia nielen tínedžerov, ale aj ich rodičov, ako aj mladších bratov a sestry.

 1. "Christopher Robin", 2018 (7.4). Dobrý film o dobrodružstvách Christophera Robina, známeho medveďa Medvedíka Pú, Tigroliho, Pyatochky a ďalších postáv z knihy anglického spisovateľa A. Milna. Jedného rána sa Winnie zobudí a zistí, že všetci jeho priatelia niekde zmizli. Medveď sa rozhodne požiadať o pomoc svojho najlepšieho priateľa Christophera Robina, ktorý už nie je bezstarostným a veselým chlapcom, ale dospelým mužom, ponoreným do nekonečných starostí.
 2. Maliifisenta, 2014 (7). Fantasy príbeh o zlej čarodejnici z rozprávky spiacej krásy. Po zrade milovanej osoby sa krásna víla Malifferent zmení na smädnú pomstu. Preklínala dcéru kráľa, ktorý ju oklamal, ale čoskoro ju začne ľutovať, keď sa pripája k princeznej.
 3. "Alenka v ríši divov", 2010 (7.1). Farebný film založený na slávnej rozprávke L. Carroll. Akcia sa koná mnoho rokov po udalostiach v knihe. Alice je už dospelý, ale nezastaví sa na fantáziu dievčaťa. V deň jej angažovania sa opäť dostane do králičej diery a vstúpi do ríše divov, kde podľa proroctva musí bojovať s hrozným monštrom a obnoviť harmóniu čarodejníckemu svetu.
 4. "Kráska a zviera", 2017 (6.7). Základom sprisahania obrazu bol predtým vydaný štúdio Disney z rovnakého mena animovaného filmu. Toto je krásny príbeh o krásnom Belle a arogantný princ sa zmenil na monštrum.
 5. Popoluška, 2015 (7). Film vychádza z rozprávky bratov Grimmovcov s rovnakým menom. Hlavná postava, Ella, ktorá prišla o matku čoskoro, je ponechaná sama so zlou nevlastnou matkou a jej rovnako zlými dcérami a čoskoro sa stane služobníkom vo svojom vlastnom dome. Trvácne posmech a odpor, naďalej verí v zázrak a čoskoro sa jej sny začnú plniť.

Televízny seriál Disney

Televízny seriál Disney TV dostáva veľa pozitívnych ohlasov od mladých divákov. Nižšie sú uvedené najlepšie hodnotené seriály Disney TV.

 1. "Violet", 2011 - 2012 (2 ročné obdobia). Young Violetta sníva o tom, že sa stane operným spevákom, rovnako ako jej matka, ktorá zomrela počas turné. Poverčivý bohatý otec dievčaťa, ktorý sa bál, že príde o svoju dcéru, jej zakáže, aby šla v stopách svojej matky. Hrdinka skutočne žije v zlatom klietke, nemá priateľov a mladého muža. Ale život Violetty sa mení, keď rodič, ktorý sa chce znovu oženiť, odchádza do iného mesta.
 2. "Wizards of Waverly Place", 2007 - 2012 (4 ročné obdobia). Rodina Rousseau na prvý pohľad sa nelíši od iných rodín v New Yorku. V skutočnosti to prináša tri dospievajúcich čarodejníkov. Niektorí z nich, ktorí neúspešne znižovali svoju úžasnú moc, sa neustále dostávajú do zábavných situácií, zatiaľ čo iní usilovne študujú teóriu mágie. Napriek ich nadprirodzeným schopnostiam, deti mohli žiť v mieri, ale všetko je komplikované jednou podmienkou - keď už raz dospejú, len jeden z nich môže zostať čarodejníkom.
 3. "KC. Undercover", 2015 - 2018 (3 ročné obdobia). Bežné 16-ročné dievča, Kay, jedného dňa zistí, že jej rodičia sú špióni, ktorým musí pomáhať pri plnení dôležitej misie. Hrdinka má rád špionážny život natoľko, že sa rozhodne ísť v stopách svojho otca a matky. Teraz sa Kay musí naučiť kombinovať nebezpečnú prácu so školou a, ak je to možné, neohroziť svojich priateľov a svojho milovaného priateľa.
 4. "Lizzy Maguire", 2001 - 2004 (2 ročné obdobia). Teen televízny seriál o obyčajnej dievčine Lizzy. Nevystupuje medzi rovesníkmi a nemá žiadny talent. Avšak hrdinka verí, že má nejaké špeciálne vlastnosti, ktorých tajomstvo si uchováva video denník.
 5. "Taký havran", 2003-2007 (4 ročné obdobia). Hlavná postava tejto fantastickej multimediálnej komédie, obyčajnej školáčky Raven, má neuveriteľný dar - vidí budúcnosť. Zdá sa, že táto schopnosť by mala pomôcť dievčaťu, ale problém je, že vidí budúcnosť čiastočne a Raven takmer vždy nechápe, ako musí konať. Preto je hrdinka neustále v zábavných situáciách.

Spoločnosť "Disney" vždy potešila diváka dobrými, krásnymi a fascinujúcimi obrázkami. Tento film zostane v pamäti dlhú dobu a je revidovaný viac ako raz. Výnimkou nebudú fotografie z nášho zoznamu Disney filmov pre tínedžerov.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár