Návštevníci múzeí na čajových vrecúškach: úplne nové a nezvyčajné umenie grafického dizajnéra

Ruby Sylvius miluje čaj ďaleko od svojho vkusu alebo jeho úžasnej schopnosti relaxovať. Umelec používa čajové vrecúška ako plátna. Výsledok tohto experimentu môžete vidieť hneď nižšie.

Úžasné obrazy sa objavujú na neobvyklých plátnách: Ruby navštevuje múzeá niekoľko rokov, kde sleduje, ako návštevníci zobrazujú umelecké diela.

Ruby komentuje svoje aktivity: "Premýšľali ste niekedy, čo si návštevníci múzea myslia, keď sa pozerajú na umelecké diela?" Viac ako samotná výstava ma zaujíma pozícia diváka: kde sú jeho ruky, sú zložené, kde je ruka, je naklonená hlava, ako je návštevník múzea oblečený a tak ďalej. “

„Táto vášeň sa skončila novou miniatúrnou maľbou na mojom obľúbenom plátne, čajovom vrecku. Zbierka bude prezentovaná na osobnej výstave v kreatívnom priestore Hayashiho v Chigasaki v Japonsku v marci 2019. “- hovorí umelec.

Tu je napríklad, ako používatelia internetu komentujú výsledky práce Ruby: „Je pekné vidieť ľudí v múzeách a umeleckých galériách vo všeobecnosti, ale je to obzvlášť príjemné vidieť, že dospelí prinášajú so sebou svoje deti, ako na tejto fotografii. Ukazuje spojenie medzi nimi, dieťa má šťastie, že má prístup k kultúrnemu bohatstvu už od mladého veku a celá scéna vyzerá neuveriteľne roztomilý. “

Ruby si všimla, že aj na výstavách a galériách sa môžete stretnúť so svojimi milovať celý život. Osvietiť a duchovne obohatiť! To vám pomôže váš osobný rast.

A páčilo sa ti to Ruby je neobvyklá umelecká forma? Zdieľajte ho s nami v komentároch!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár