Milujúci pár cestuje po Amerike, Kanade a severnej Európe pri hľadaní úžasných miest pre fotografie.

Laura a Joel, účtovník a inžinier, sa v roku 2016 rozhodli opustiť svoju prácu a cestovať po svete, fotografovať každú atrakciu. V súčasnosti si pár uvedomuje svoj veľký sen - cestujú do 14 krajín strednej a Južnej Ameriky v karavane. Jedná sa o celý dom na kolieskach, kde môžete spať, jesť a relaxovať.

Pár začal blog, v ktorom zdieľajú všetky svoje nádherné zážitky, ako aj fotografie. Pár tiež hovorí o tom, čo je potrebné vziať so sebou, keď cestujete, kam môžete ísť, ako sa dostať na určitú pamiatku, koľko vstupné náklady a tak ďalej.

V roku 2016 sa manželia, ktorí ukončili svoju prácu, presťahovali do štátu Oregon (USA), aby odtiaľ začali dlhú cestu. Začiatkom tohto roka, Laura a Joel preskúmali evergreen Oregon, a potom sa vrátil do Los Angeles pracovať na projekte konverzie van po väčšinu roka.

Medzi všetkými projektmi a ťahmi sa páru nejako podarilo urobiť niekoľko nezabudnuteľných výletov Utah, Kalifornia, Arizona, Kanada, Pár bol schopný navštíviť dokonca Írsko a Island, Takže pred vami zoznamu krajínn ktorí Laura a Joel mohli navštíviť 2018, pestrý fotografie krajiny sú pripojené. Užite si a buďte inšpirovaní!

Vlna v Arizone (USA)

Je to o pieskovcové skalné útvaryumiestnený na hranici Arizony a Utahu na svahoch Coyote-Butts Plateau Colorado. Známy medzi turistami a fotografmi pre jeho farebné, zvlnené formy.

väčšina ľudí videli fotografie tohto pamätihodnosti, Viete, kde ste ju mohli prvýkrát vidieť? 22. júl 2009 svet sa zrazu dozvedel nádherné miestoktoré boli predtým skryté pre nás všetkých. Vyššie uvedený dátum bol počiatočným vydaním operačného systému. Microsoft, Windows 7, Zmienka o spoločnosti Microsoft je dôležitá v tomto článku, pretože je to tento systém, ktorý je prezentovaný verejnosti. krásne tapety vo forme vlny v arizone. Odvtedy sa stále viac a viac ľudí zaujíma o tento orientačný bod. vlastnými očami.

Ale dostať sa sem nie je také jednoduché. Kvôli ohromujúcej popularite atrakcií, Land Management Bureau obmedzená prevádzka chodcov na 20 ľudí denne.Only 20 ľudí môžete preskúmať okolie súčasnečím zachovanie integrity a krásy vĺn.

Napríklad v 2017 asi rok 50 000 turistov Chceli sa pozrieť na slávnu vlnu, ale len 7300 ľudí súhlasilo, To znamená, že pravdepodobnosť aby ste videli zrak vlastnými očami, rovná 14,6%.

Trasa pozostáva najmä z piesok a červené skaly, Jeho dĺžka je približne 8,3 km, Avšak tu na púšti prevláda prísny teploa vzduchu veľmi veľa sucho.

Takže, Laura a Joel Mám šťastiea ukázalo sa, že sú súčasťou samotného 20 šťastnýchBeh vidieť Wave. pozoruhodnosťje mimoriadne miesto, pretože pôsobivé textúry, vzory a farby piesočné skaly. Návšteva vĺn sa zdá skoro neskutočný, To je určite to, čo sa stane osobe. len raz za život, Ak ste šťastie, že vyhrá povolenie záznamnebudete ľutovať! Je to absolútne raj pre každého milovníka fotografie.

Canyon Fjaðrárgljúfur na Islande

Neďaleko Kirkjubæjarklausturtam je impozantný kaňon volal Fjadrargljufur, Nachádza sa v tesnej blízkosti okruhu, takže mnohí turisti nemôžu prejsť týmto miestom. Islandský názov tohto kaňonu je Fjaðrárgljúfur veľký bezfarebný lak príkladčo dokazuje krása Island jazykom.

Canyon je na juhovýchodnej Island. Jeho hĺbka dosahuje 100 m, a dĺžka je okolo 2 kilometre. rieka Fjaðrá prechádza samotným kaňonom. Na západnej strane kaňonu tečie vodopádviditeľné z vyhliadky detské ihrisko, ku ktorému máte prístup, ak idete ďalej kilometer na východná okraj.

Kaňon má strmé steny a meandrovať voda, Jeho pôvod siaha do chladných období Doba ľadováo dva milióny rokov Pred. kaňon Fjadrargljufur bol vytvorený progresívne eróziaktoré trvalo milióny rokov. Je to eróziaz vôd ľadovcov.

Gljúfur prostriedky kaňon v IslandaFjaðrá - toto je meno riekaže priechody skrz to, Postupujte podľa zvuk rieky a cítiť sa mimoriadne islandský ducha prírody!

Ak sa vám toto miesto páčilo príliš veľa, môžete sledovať klip. Justin bieberktorý bol zastrelený presne v tomto kaňone. Pieseň "Ukážem ti to".

Ak máte auto a ste pripravení objaviť o niečo viac v tejto oblasti, môžete sa k nemu dostať Lakagígarsopečné trhliny. Lakagígar je súčasťou sopečný systém, Ktorý bliká 18. storočie, Vznikla už od roku crack.

Jazero O'Hara V Kanade

To je jedno z tých miest, ktoré vyhraj si svoje srdce za sekundu. Na tomto mieste sa práve otvára úžasný výhľad, Dostanete úžasné dojmyže nikdy nezabudnete.

O'Hara - toto je jazero nachádzajúce sa vo výške 2,020 m v vysokohorský zóny národného parku Yoho, v provincii Britská Kolumbia, na západnej strane veľkej prestávky s národným parkom Alberta a Banff na východe.

K jazeru a doline môžete dostať sa na autobus, ktorá vedie cez parky Kanady, alebo lanovky, ktorej výška je okolo 500 metrov, Ľudia, ktorí idú po ceste, však nezaručujú jazdu autobusom.

Rezervácie na autobus by nemali byť menšie ako 3 mesiace pred plánovanou cestou, V opačnom prípade môžete nie je dostatok miesta v autobuse. lístky roztriediť v sekundy každý deň Šialený set turistov prísť Kanada denne zázrak prírody.

Táto oblasť je známa svojou scenérie a alpské lúky, Návštevníci často nasledujú lezecké trasyktoré pochádzajú z Jazero O'Harak jazeru Oesa a k jazeru opabinia. Počet ľudíktorí môžu prísť do tejto oblasti autobusom obmedzený, Urobil to s cieľom ušetriť citlivé alpské prostredie.

Táto oblasť je pomenovaná na počesť plukovníka Roberta O'Haru, Ír z Derrichoilu, Galway, ktorý o tejto oblasti počul od MacArthura, štátneho inšpektora.

Mnoho hotelov sa usadí v hoteli. Elizabeth Parker Alpská klubová chata, On je v 15 minút chôdze od jazera O'Hara. Toto je populárny kanadský lyžiarske strediskokde prišiel párov aby si oddýchol a jazdil lyžovanie alebo snowboarding.

White River Falls, Oregon (USA)

Laura hovorí: „Jednou z najzaujímavejších udalostí minulej zimy pre mňa bola cesta cez White River Falls v Oregone. Môj priateľ z Kalifornie ma navštívil cez víkend a rozhodli sme sa ísť na niektoré zimné dobrodružstvá a hľadať skryté vodopády. A určite sme našli najlepší výhľad na White River Falls. “.

„Tento malý klenot sa nachádzal niekoľko hodín od Portlandu, a keby to nebolo pre naše verné mapy Google, určite by sme ho nenašli. Túra vedúca k tomuto vodopádu nie je dlhá, ale musíte prejsť cez opustenú elektráreň. Keď sme prešli cez zasneženú budovu, videli sme tento nádherný vodopád, ktorý je najlepšie navštívený v zime po páde snehu v snehu.- zdieľala Lauru o jej zájazde.

White River Falls Park nachádza sa v severný koniec štátu Oregon, Nachádza sa v 56 km na ceste na juh od dulles a in 7,2 km východne od údolia Taig.

V centre parku je vodopádkde divoké a malebné Biela rieka padá z čadičová polica do výšky 27 metrov.Na úpätí vodopádu sú ruiny vodnej elektrárne, ako uviedla Laura, ktorá dodala elektrina na severozápadný Oregon 1910 až 1960.

Parkovací poplatok nie je účtovaný, funguje od polovice marca do konca októbra.Park je vyhľadávaným miestom pikniky, turistika a rybolov.

cestovanie - to je nášho života, Diverzifikujte svoje sivé dni, naplánujte si výlet do ktorejkoľvek krajiny alebo mesta. Netrávte dni márneposedenie pri TV! Žite naplno! Cestovať!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár