5 unikátnych miest na návštevu v Mexiku, ktorých existencia je ťažké uveriť

Rozmanitosť krajiny Mexiko robí tento stav jedným z najviac jedinečné miesta na návštevu na svete, mystický cenotekrištáľovo čisté plážíneuveriteľný vodopády a horúce zdroje akoby viseli na skalách atrakcieto robí mexiko tak ideálne miesto na cestovanie.

Grutas tolantongo

Grutas Tolantongo je jedným z najviac neuveriteľné skryté kaňony vo vzdialených horách Mexika. Nachádza sa severne od Mexika skutočný raj pre rekreantov a fotografov.

Rezort Grutas Tolantongo sa nachádza 5 hodín na sever z Mexika. Cesty prechádzajú pekne skalnaté hory, preto musíte prenajať dobré a spoľahlivé autosa dostať do cieľa.

Hotel Grutas tolantongo Nachádza sa medzi sviežimi stromami, tyrkysovou farbou rieky tečúcej cez park a tajomnými jaskyňami.

Kvôli odľahlosti od veľkých miestGrutas Tolantongo je zriedka navštevovaný medzinárodnými turistami. Preto toto letovisko - jeden z najlepších tajomstvo v Mexiku.

Hierve El Agua

Hierve El Agua - Toto je miesto v Mexiku, obľúbené pre svoje minerálne útvary, skamenený vodopád a nekonečné bazény na strane útesu. Hotel Hiever El Agua Nachádza sa na vrchole hory a ponúka úchvatný výhľad na vzdialené pohorie a údolie pod ním.

Krásna krajina a farebné minerálne útvary Hierve El Agua z neho urobte jedno z najlepších miest, ktoré nájdete v Mexiku pre úžasné fotografie.

Orientačný bod Hierve El Agua sa nachádza za hodinu a pol jazdy od mesta Oaxaca (mesto v Mexiko). Ak chcete navštíviť, veľa turistov taxi, sprievodcu alebo použitie verejnej dopravy, Ak si to môžete dovoliť prenájom áutmáte šťastie, ako môžete komfortné cestovať od západu slnka k východu slnka, Tak neuveriteľné fotografie.

Napriek tomu, že v malom meste, kde sa nachádza pamiatka Hierve El Agua, žiadne hotely, tam si môžete zorganizovať stan alebo stan. Budete strážení služby, Nechajú vás pobyt cez noc a fotografovať všetko, čo chcete.

V hlavnej oblasti Hierve El Agua sa nachádzajú dva rôzne nekonečné bazény s krásnym výhľadom na hory. Jeden z bazénov má jedinečný charakter holý stromktorý pridáva krásne okolie.

V druhom bazéne je vodopádjeden z jediné dva skamenený vodopády na svete. Tu toľko štedrourčite nemôžete odísť bez neuveriteľne cool fotky.

Najlepší čas na fotografovanie nekonečných bazénov je západ slnka, Ak ste šťastný, na oblohe dokonca sa môže obrátiť v rôznych odtieňoch fialovej a ružovej.

Pre skamenený vodopád je najlepší čas na streľbu ránokeď slnečné lúče osvetľujú vodopád a vzdialené údolie za ním.

Suytun cenote

Námestie Yucatán v Mexiku má viac ako 6000 cenotes, S toľko cenotes to môže byť ťažké vybrať, ktoré z nich stojí za návštevu. však Suytun cenote - to je miesto, ktoré výrazne vyniká medzi ostatnými, A nenavštevujte to je jednoducho nemožné.

Čo robí suitun cenote také jedinečný príťažlivosť Mexiko je cesta vedúca z centra cenote.

Cenote Suitun úplne umiestnené pod zemoua jediné odchádzajúce svetlýktorý spadá do cenote otvor v strope.

Cenote Suitun sa nachádza v lokalite Valladolido 2 hodiny jazdy z Cancúnu a Tulumu. nájomné auto a sám preskúmať miesto. Odvtedy prehliadkanemôžete užívať všetky krásy pamätihodnosti.

Tak byť ha cenote

Krátka jazda od jeho obľúbenejšej sestry cenote Sac actunin tak be ha cenote je nízko visiace stalaktity a tyrkysovo modrá voda, Avšak toto miesto zriedka navštíviťod jeho takmer nie inzerovať.

Málokto o ňom vie, Kým ľudia platia veľké peniaze a hrnú sa do Sac Actun cenote, Tak Be Ha zostáva jedným z Najlepšie destinácie v Mexikutakmer opustené, skryté v džungli Tulum.

Tak byť ha je v krátke jazdy od pláže tulum, Cesta vedúca k tak byť ha, nie veľmi silnýale ak opatrneoh môžete bezpečné a zdravé do cieľa. Nie s autami a parkovanímMnoho ľudí tiež radšej jazdí bicykle od Tulum. Cesta bude trvať asi hodinu.

Náklady na vstup do cenote Tak byť ha je 200 pesos na osobu (650 rubľov) a zahŕňa prístup do epicentra miesta a. t kúpanie v osviežujúcej vode, V porovnaní s inými viac navštívenými cenotesmi v tejto oblasti jeden z najlacnejších stohov na návštevuale nemenej úžasné.

Najlepší čas dňa strieľať vnútri tohto cenote je uprostred dňa za jasného a slnečného počasia, Vnútro cenote je pekné tmavýtak sa snažte nájsť čo najviac svetelné oblasti lepšie farba a ostrosť.

Bacalar

Bacalar je jedným z najlepších miest na pobyt v Mexiku. Voda je tu toľko modrýmôže porovnať s miestami ako napr Maledivy. 5 hodín jazdy Cancun to Bacalar bráni väčšine ľudí v návšteve tohto miesta, čo je hlavný dôvod, prečo je to stále jeden z menej navštevovaných miest v Mexiku.

Dostať sa k Jazero Bacalarmali by ste si prenajať auto. bohužiaľ, dlhé vzdialenosti je hlavnou prekážkou, prečo väčšina cestovných kancelárií a verejnej dopravy nechodí týmto smerom. Ale ak už smerujete na dovolenke v Tulumnebudete ľutovať venoval celý deň alebo dva do Bacalar.

Najlepší čas na fotografovanie v Bacalar - to je ráno na svetlé a slnečné dni. Lúče slnkavo vode kúzlo na vašich fotografiách.

Väčšina prístup k jazeru Bacalar uzavreté súkromnými podnikmiako sú hotely a reštaurácie, ale existuje niekoľko verejných prístupových bodov, ktoré sú lacné. A sú naozaj krásne. Verejné mólo v hodnote 20 pesos (65 rubľov), Platíte parkoviskoa máte prístup k jazerokde môžete plávať a fotografovať.

Aké miesto je nnajviac sa ti páčil? Kde by si bol chceli navštíviť? Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár