Čo je zlé na našom svete? Povedzte karikatúry Angel Boligan

Mexický anjel Boligan je slávny moderný karikaturista. Po celú dobu svojej práce prijal rozkaz130 medzinárodných ocenení. Boligan teraz pracuje pre niekoľko známych mexických publikácií. Ale on je právom nazývaný "karikaturista celého sveta". V obrazoch karikaturistu môžu predstavitelia mnohých krajín rozpoznať svoju vlastnú realitu.

Kreativita, odhalenie sociálnych problémov

Jeho diela na jednej strane odhaľujú ľudské zlozvyky. Na druhej strane, pri pohľade na ne sa stáva trochu smutným. Má moderná spoločnosť toľko nedostatkov? Ale ak sa nad tým zamyslíte, ukazuje sa, že ani Boliarove karikatúry nie sú tak pesimistické. Zdôrazňujú slabé stránky spoločnosti - a dať im šancu prekonať ich. Ako sa hovorí, nepriatelia potrebujú vedieť osobne. Aj keď nejde o zosobnených protivníkov, ale o duchovné zlozvyky.

Dielo Anjela je skvelým náčrtkom, v ktorom sa umelec dotýka rôznych sfér života. Vzájomné vzťahy ľudí, ekológie, nových technológií a korupcie - to všetko sa odráža v jeho karikaturách. Musíte mať veľkú odvahu rozpoznať ich nedostatky. No, možno vďaka Boliganovým karikatúram, môže to urobiť naša spoločnosť.

Obraz "moderného macho"Večer spoluDomáce zvieratá sú bohatéThemis v službe zločincomVäzeň svojho vlastného "Ega"Pastier pasenie jeho stádo. Obraz stratí svoj význam, ak namiesto Facebooku bude zobrazená iná sociálna sieť.Lovec nezdravých potravínSpomienky na minulosť„Pridáte ma ako priateľa?“rozvodPosledný kus vľavointerviewIšiel som na prechádzkupasca"Pomoc!"

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár