Masáž prostaty prstom na manžela - doma pre potešenie

Takmer všetci muži s vekom začínajú trpieť prostatitídou. Aby sa predišlo tejto nevyhnutnej chorobe, niektorí muži sa obrátia na lekára na profylaktickú masáž prostaty. Pre človeka je však oveľa príjemnejšie, keď takúto masáž nevykonáva lekár v gumových rukaviciach, ale milujúca žena. Nie je ťažké sa naučiť, ako správne masírovať prostatu tak, aby prinášala potešenie a úžitok.

Prínosy masáže prostaty u mužov

Najprv musíte zistiť, čo je prostata. Je to taká žľaza, ktorá produkuje špecifický enzým, ktorý je súčasťou spermií. Prostatitída je zápal prostaty. Kvôli tejto patológii je močenie narušené, erekcia. Ochorenie je sprevádzané bolesťou počas ejakulácie.

Masáž prostaty pomáha:

 • zlepšiť sexuálnu aktivitu;
 • znížiť alebo úplne odstrániť bolesť;
 • zlepšenie prietoku krvi do prostaty;
 • odstráňte opuch a zápal.

Účinnosť masáže prostaty je dokázaná dlhoročnou praxou. Ak to urobíte profesionálne, zvyšuje svalový tonus u mužov, znižuje zápal, pomáha predchádzať komplikáciám s existujúcou prostatitídou. Masáže sa používajú na prevenciu aj na lekárske účely.

Ako sa pripraviť na postup

Príprava na masáž má veľký význam pre to, aby procedúra mala vyššiu účinnosť. Toto školenie nevyžaduje žiadne lekárske vzdelanie a špeciálne znalosti. Pacient môže nezávisle robiť všetko bez pomoci.

A musíte to urobiť:

 • Čistiaci klystír. Použije sa asi 200 gramov vody ochladenej na telesnú teplotu. Vloží sa pomocou gumovej žiarovky do konečníka a špička musí byť vopred namazaná vazelínou.
 • Pite dostatok tekutiny (asi liter nesýtenej vody) asi 40 minút pred zasadnutím, aby bol močový mechúr pred masážou plný. Keď je močový mechúr plný, tlačí prostatu dobre proti konečníku, čo uľahčuje
 • Hodinu pred zákrokom nič nie je.

Tiež stojí za to umývať oblasť rozkroku mydlom a vodou. Použite čisté latexové rukavice, aby ste zabránili infekcii.

Ako samostatne masáž prostaty?

Ak je diagnostikovaná prostatitída, masáž je zahrnutá v pláne liečby. Táto masáž pomáha zbaviť sa stagnácie prostaty. Urologists verí, že self-masáž zlepšuje obeh v tele a pomáha obnoviť oveľa rýchlejšie. Ale všetko musí byť urobené správne.

To je veril, že človek nemôže robiť masáž prostaty na jeho vlastné kvôli anatomickým rysom. Nie je to však možné, môžete plne zvládnuť techniku ​​samo-masáže. Ale je potrebné nejaké plastové.

Vlastná masáž sa vykonáva takto:

 • prvá očistná klystír s vodou alebo odvar z harmančeka;
 • potom opláchnite oblasť rozkroku mydlom a vodou;
 • užívajte si pohodlné držanie tela (státie, natiahnutie nohy, ležanie na boku, ťahanie kolien do žalúdka, kľačanie atď.);
 • položte si rukavicu a prstom pocítite organ, potom ju jemne masírujte.

Zvyčajne je priradených 10 stretnutí masáže s prestávkou jedného dňa. Pocity môžu byť príjemné a nie tak.

Ak urobíte všetko správne, potom by nepohodlná masáž nemala byť. Navyše, žiadna akútna bolesť!

Masáž prostaty doma k manželovi na vysoký prst: technika

Masáž prostaty môže byť nielen lekárskou udalosťou, ale aj skutočným potešením človeka, zlepšiť jeho erekciu a sexuálnu aktivitu. Ak manželka zvládne techniku ​​takejto masáže, manžel bude absolútne potešený.

Technika takejto masáže je jednoduchá:

 • mazivo by sa malo aplikovať na oblasť análneho otvoru a vložený prst;
 • jemne vložte prst (nechty by mali byť krátko narezané) do hĺbky 4-5 cm, až kým nepocítite malý tuberkul;
 • pri starostlivom a rytmickom tlaku na prostatu stojí za to urobiť masáž penisu, aby ste zvýšili potešenie.

Môžete kombinovať masáž s orálnym hladením, stimuláciou rúk, je potrebné starostlivo vnímať pocity človeka pri stimulácii prostaty, sledovať jeho výrazy tváre.

Ukazovateľom správnej masáže je erekcia u človeka. Mal by cítiť len príjemné pocity. Masáž trvá maximálne 2 minúty. Odporúča sa to však robiť každý deň bez prestávky na dva týždne. Je však prijateľný aj interval jedného dňa.

Najpohodlnejšie držanie tela

Póza by mala byť pohodlná, bude musieť praktizovať vybrať najlepšiu možnosť. Hlavná vec je byť pohodlný pre muža, ako aj pre ženu, aby sa správne určilo umiestnenie prostaty.

Zvyčajne je to:

 • psík na kolenách a lakte;
 • ležiace na bruchu a nohách od seba;
 • opierajúci sa o stôl a trochu klenutý.

Aby sa človek uvoľnil a nezaťažoval, je lepšie začať s masážou ramien, chrbta, zadku. A postupne sa presúvajte do konečníka a nezabudnite ho namazať mazivom.

Výber intímneho maziva, mali by ste venovať pozornosť skutočnosti, že bol špeciálne navrhnutý pre anus. A je lepšie, ak neexistujú iné parfumy a iné cudzie prísady.

Kontraindikácie a poškodenie pri masáži prostaty

Masáž pomáha predchádzať prostatitíde alebo rýchlo vyliečiť existujúce ochorenie. A tiež to môže byť len prvok potešenia, súčasť intímnej hry manželov. Nezabudnite však, že je tu prínos a poškodenie prostaty, ako každá iná masáž v zásade.

Keď je lepšie sa uchýliť k takejto manipulácii:

 • akútnej cystitídy;
 • ťažkosti s močením;
 • hemoroidy;
 • adenóm;
 • akútneho štádia prostatitídy.

Vo všeobecnosti, pred začatím nezávislého sedenia doma by ste sa mali poradiť so svojím lekárom. Bude nielen určiť možnosť takéhoto postupu, ale tiež vám povedať, ako túto masáž vykonať správne. Nesprávne konanie pri tejto manipulácii môže tiež poškodiť miesto výhody. Alebo neefektívne.

Čo potrebujete vedieť pre začiatočníkov

Ak ste nikdy predtým neurobili takúto masáž, potom by ste mali vidieť špeciálnu literatúru alebo video, ako sa to robí správne.

Stojí tiež za poznanie niektorých anatomických vlastností. Napríklad prostata má zaoblený tvar, veľkosť orecha. Nachádza sa približne 4-5 centimetrov od konečníka. Táto žľaza je veľmi citlivá, takže ju musíte veľmi jemne a opatrne masírovať.

Keď sú muži stresovaní, masáž môže spôsobiť bolesť. Takže najprv musíte relaxovať. Z takejto masáže potom budú mať úžitok aj potešenie.

Pri veľmi aktívnej masáži sa môže vyskytnúť nežiaduca reakcia, ako napríklad výskyt antigénov v krvi. To sa deje po silnej bolesti spôsobenej nesprávnou masážou.

Môže to stáť za to zveriť postup skúsenému špecialistovi, a nie riskovať ho sám.

Ak má človek bolesť v spodnej časti brucha, miešku, hrádze, ak je časté porušovanie erekcie a močenie, môže ísť o prostatitídu. Pri akútnom priebehu ochorenia bolesť len bolí. Preto je potrebné ísť k lekárovi. A len on má právo vymenovať masáž prostaty.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár