Čo sníva o šéfovi - kniha snov: šéf, vodca

Či už sme si vedomí alebo nie, sny zakaždým nám prinášajú dôležité informácie, aby sme ich mohli používať v každodennom živote. Skúsenosti s dekódovaním nočných vízií nahromadených generáciami sa hromadia v samých knihách snov. Ak chcete zistiť, prečo šéf sníva, prečítajte si tento článok.

Liečba v populárnych knihách snov

Šéf je osoba s autoritou. Vzťahy s ním sú často nejednoznačné, je zodpovedný za povzbudzovanie a trestanie zamestnancov.

Ako interpretujú sen, v ktorom predstavitelia snívali, rôzne vysnívané knihy:

 • Malá kniha Veles sen vysvetľuje víziu s vedúcim ambulancie zmeny vedenia, propagácie, odmeňovania, je možné očakávať serióznu konverzáciu o práci.
 • Psychológ Erickson zaobchádza s takýmto snom ako s túžbou obsadiť vysokú pozíciu v práci. V tomto sne sa môže objaviť závisť, protest proti nutnosti byť podriadený komukoľvek. Ak sa niekto stane blízkym šéfom, znamená to, že v skutočnosti dostanete záštitu, pomoc, podporu od vysoko postavenej osoby.
 • V tlmočníkovi snov psychológa Lofa sú popísané situácie, keď sa niekto veľmi blízky stáva šéfom. Napríklad manžel, manželka, sis, brat. Táto vízia varuje, že v každodennom živote títo ľudia diktujú svojmu rojkovi podmienky, vyvíjajú tlak, porušujú slobodu. Ak dôjde k obráteniu a šéfkuchár sa náhle stane blízkym príbuzným, potom sníva strávi príliš veľa času v práci a zabudne na rodinu.
 • Dream Miller tvrdí, že manažér, ktorý sníval o vízii, môže naznačovať, že osoba má v úmysle dať zodpovednosť za rozhodovanie v reálnom živote. Je pre neho jednoduchšie poslúchať a žiť podľa iných ľudí, než konať nezávisle.

Pozri opitého šéfa

Sen, v ktorom je opitý vodca, môže varovať pred nasledujúcimi:

 • Opilý šéf sníva o ľuďoch, ktorí veria, že majú nadradenú nadradenosť v morálnych, etických, obchodných kvalitách nad svojím šéfom. Šťastie break môže dať im príležitosť ovplyvniť svojho šéfa.
 • Opitý manažér z nočného videnia môže predpovedať rýchlu propagáciu, dobré vyhliadky na ďalší rast.
 • Zamestnankyňa ženy, ktorá vidí opitého šéfa vo sne, by mala byť opatrná pred jednoznačnými ponukami od neho.
 • Piť vo sne spolu s vodcom - hádať sa s niekým z tímu. Tento sen môže byť varovaním pred podpísaním dôležitých dokumentov. Musíte byť veľmi opatrní a pozorní.

Režisér objatí a bozky vo sne

Stáva sa, že má nezvyčajný sen, v ktorom šéf obejme alebo dokonca pobozká toho, kto pozoruje túto víziu.

Liečba v tomto prípade môže byť nasledovná: t

 • Šéf, objímajúci sa vo sne, môže byť symbolom šťastia a realizácie drahých túžob.
 • Ak ste sa v nočnom videní predstavili s režisérom na verejnosti, pred celým tímom, znamená to, že v skutočnosti máte veľa závistlivých ľudí a kritikov. Sú pripravení ohovárať, "dať rozbeh," poškodiť. Nemali by ste byť dôverčiví a otvorení, nie je to vždy pre dobro.
 • Bozky so šéfom vo sne hovoria o prehnaných ambíciách toho, kto to videl.
 • Na druhej strane, bozkávanie šéfa vo sne sľubuje pokarhanie alebo dokonca prepustenie z práce.
 • Milovať sa so šéfom môže znamenať, že žena, ktorá vidí takýto sen, nie je veľmi presvedčená o svojich znalostiach a zručnostiach. Nemá dostatok skúseností, aby mohla vykonávať svoje pracovné povinnosti, a preto je tím k dispozícii rojkovi nepriateľskému.
 • Sex so šéfom vo sne môže hovoriť o ambíciách snívajúceho, ktorý je pripravený na akékoľvek, dokonca špinavé metódy na dosiahnutie kariérneho úspechu.
 • Snívalo sa mi o sexe s šéfom - vaše ego vás odrezalo od reality, možno je čas vrátiť sa na zem a triezvo sa pozrieť na veci.
 • Ale dlhá záležitosť s úradmi môže naznačovať workoholického človeka, ktorý to videl vo sne. Zdá sa, že v reálnom živote trávi viac času v práci ako doma. Takéto správanie môže viesť k zhoršeniu zdravia a problémom vo vzťahu k domovu.

Aký je sen bývalého šéfa

Ak váš sen navštívil bývalý manažér, môže to znamenať nasledujúce:

 • Ak snívajúci režisér plače, znamená to, že sa čoskoro vzdá svojho postu rojkovi.
 • Prázdna kancelária manažéra môže sľúbiť zvýšenie platu alebo serióznu propagáciu.
 • Sen s bývalým šéfom môže naznačovať, že sníva teraz stratil podporu a podporu. Zdá sa mu, že sa nezaoberá nastavenými úlohami, nie je si istý. V reálnom živote je potrebné nájsť rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí sú pravdepodobne niekde v blízkosti.
 • Sen o bývalom šéfe môže sľubovať morálne, emocionálne a fyzické "vyhorenie", pretože človek je príliš fixovaný na prácu, nevie ako si oddýchnuť a relaxovať.
 • Ak vo sne, namiesto bývalého režiséra, sedí blízka osoba - príbuzný alebo priateľ - potom v skutočnosti tlačí na vás, zbavuje vás práva na zodpovedné rozhodnutia na vlastnú päsť.
 • Bývalý šéf môže snívať ako varovanie opustiť minulosť a ísť ďalej. Jeho rada, počutá vo sne, už nie je relevantná. Všetko má svoj čas. Je čas počúvať seba, svoju vnútornú múdrosť a intuíciu.

Čo robí prepustenie hlavy

Ako sa dešifruje sen, v ktorom dochádza k prepusteniu z pozície hlavy, prečítajte si nižšie:

 • Sen, v ktorom je manažér prepustený zo svojho postu, môže naznačovať, že ste „spali a videli“ seba na svojom mieste. Určite celý zoznam dôvodov, prečo by šéf mal byť odstránený z vedenia tímu, už dozrel vo vašej hlave. Vaše ego vám nedáva pokoj.
 • Sen, v ktorom režisér odkrýva minulú prácu, môže znamenať, že vás v skutočnosti zavolá späť. Existuje pozícia, pre ktorú ste dokonalí.
 • Ak je rojko odvedené zo svojho postu hlavou, znamená to, že v skutočnosti je to opak - je považovaný za hodnotného zamestnanca, pripravený zveriť dôležité úlohy a rešpektovať svoje obchodné zručnosti.
 • Keď sníva o prepustení z práce šéfa, môže to, ako jedna z možností, znamenať, že vám v reálnom živote chýba uznanie a rešpekt. Vzťahy s manažmentom sú napäté, pretože sa obávajú, že sa mýlia, nemajú čas, robia niečo zlé. Pozrite sa na svoje obavy v tvári, pridajte väčšiu dôveru v komunikáciu so šéfom, staňte sa viac otvorenými. To je jediný spôsob, ako využiť svoj potenciál a uspieť.

Pozrite sa na boj s vojenským veliteľom

V obraze hlavy môže snívať o vojenskom veliteľovi.

Táto vízia sa vysvetľuje takto:

 • Vojenský vodca symbolizuje prísnu disciplínu, náročnú, nespochybniteľnú realizáciu jeho príkazov. Možno, že sníva v reálnom živote chýba disciplína na dosiahnutie svojich cieľov. Alebo naopak, váš vlastný šéf komunikuje príliš tvrdo, lisy, nedovoľuje, aby sa úplne otvorila, prevezme iniciatívu.
 • Hádka s vojakom môže snívať, ak je snílka ponorený do problému a nevidí cestu von z neho.
 • Ďalšia interpretácia tohto sna je, že osoba, ktorá videla takýto obraz, sa správa nesprávne, voči tým, ktorí sú vyšší ako jeho hodnosť. Nie vždy v reálnom živote musíte brániť svoj názor. Sú chvíle, keď je lepšie mlčať a počúvať názory iných ľudí.
 • Možno, že videl vo sne hlavnej armády, je v práci v neustálom emocionálnom strese. Nie je dosť sebaúcty a seba-lásky. Zdá sa mu, že všetko je proti, vrátane šéfa, požiadavky sú príliš vysoké a nie je možné sa s nimi stretnúť. Musíme si oddýchnuť, priniesť myšlienky v poriadku. V opačnom prípade hrozí depresia.

Interpretácia podľa dní v týždni

Každý deň v týždni nesie svoje vlastnosti a vlastnosti, pretože poslúcha určitej planéte. Preto sny, ktoré vidíme predtým, môžu mať rôzne významy.

Napríklad:

 • Sny od nedele do pondelka pokračujú v znamení Mesiaca a nespadajú do kategórie prorockých. A predsa musia byť braní ako priateľský náznak. Ak táto noc mala šéf sen, potom, s najväčšou pravdepodobnosťou, vízia hovorí o vašom postoji k životu. Alebo môže jednoducho odrážať denné obavy predchádzajúceho dňa.
 • Sny v utorok večer sú pod kontrolou militantnej planéty - Marsu. Takéto sny varujú pred problémami, ktoré sa môžu stať čoskoro. Sú to hádky, strata finančných prostriedkov, hádky, rozprávanie, rozbité vzťahy.
 • Od utorka do stredy navštívite sny inšpirované Merkúrom. Ak v takejto noci šéf sníva o človeku, znamená to, že sníva často zažíva vnútornú neistotu, nepohodlie v práci. Ak žena vidí takýto sen, potom čoskoro príde márnosť a napätie.
 • Sny vo štvrtok pokračujú pod znakom Jupitera. Sú intuitívne, často nesú skutočné poznanie. Vízie šéfa sľubujú, že získajú pomoc a podporu v práci. Nebojte sa ukázať svoju individualitu, kreativitu a vhľad. Sprievodca to ocení.
 • Sen, ktorý prišiel od štvrtka do piatku, je prorocký, zahalený sviatosťou Venuše. Obraz videný v noci predpovedá zmeny vo vzťahoch s úradmi a tímom. To všetko závisí na osobe, musíte byť viac obozretní, pokojní, vedomí.
 • Od piatka do soboty sú sny podriadené Saturnovi. Predpovedajú ďalšie obraty osudu. Uistite sa, že ísť do nuansy spánku, analyzovať jednotlivé znaky a čerpať užitočné závery pre seba. Videli sme šéfa z predchádzajúceho zamestnania v takej noci - počkajte na pozvanie, pre vás je voľné miesto.
 • Sny od soboty do nedele sú osvetlené slnkom. Veľmi často sa naplnia v blízkej budúcnosti. Ak chápete tipy nedeľných vízií, môžete sa vyhnúť vážnym problémom vo vzťahoch pri práci. Možno sa vynára otázka, čo si vybrať - dobrý plat alebo lojálny vodca. Vy sa rozhodnete.

V každom prípade, ak šéf príliš často sníva, potom je čas premýšľať o tom, ako priviesť osobný život a pracovať do harmónie - človek by nemal zasahovať do druhého. Iba v tomto prípade môže byť človek skutočne šťastný.

Aby ste pochopili, ako je pre vás správna interpretácia spánku, počúvajte svoje emócie. Ak čítate dekódovanie vízií, ste emocionálne pokojný a optimistický, znamená to, že sen sľubuje šťastie a úspech v práci. Keď po prebudení a analýze zažijete negatívne, podráždenie, strach, nespokojnosť, buďte veľmi pozorní vo svojich vzťahoch s úradmi - sú možné veľké problémy.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár