Ako si vybrať správnu sukňu: návod na použitie

Niektoré užitočné tipy, ako si vybrať tú správnu sukňu

Nie každá žena si oblieka šaty a sukne, preferuje nohavice a džínsy. Prečo? Aký druh odporu k pôvodne ženskému outfitu? Dôvody sa môžu líšiť: začínajúc krivými nohami, končiac preferenciami určitého štýlu. Hlavným a často skrytým dôvodom na opustenie tohto prvku šatníka je banálna neznalosť toho, ako si vybrať tú správnu sukňu tak, aby bola pohodlná a krásna a všetky chyby boli bezpečne skryté pred očami ľudí.

Jednoducho povedané - sukňa prispela k atraktívnosti vášho obrazu. A na to potrebujete vedieť len pár tajomstiev, ktoré vám umožnia vybrať si ten správny štýl, berúc do úvahy zvláštnosti postavy. Pozrime sa na niektoré, obzvlášť populárne v tejto sezóne, štýly.

Kto by vyhovoval minisukni?

Minisukňa bola vynájdená anglickou módnou návrhárkou Mary Quant vo vzdialených 60. rokoch a odvtedy zostáva obľúbeným štýlom mnohých dievčat a žien. Charakteristickým znakom všetkých modelov minisukní - spodná časť lemu končí nad kolenami tak 15 cm alebo viac.

Takýto štýl otvára veľkú časť tvojich nôh na recenziu, čo znamená, že pred tým, ako si ju postavíš, by si mal kriticky preskúmať tvoju postavu - možno by si ju nemal ukázať? Okrem toho, mini-sukne výrazne zapadajú do tela v bokoch, vykazujúc všetky výhody alebo nevýhody tejto oblasti. Preto je tento štýl vhodný len pre ženy a dievčatá, ktoré majú dokonalé a proporčné telo a nohy. Zároveň by ich rast nemal prekročiť 176-178 cm, inak minisukňa vynesie postavu do služby vlka, čo ju robí vizuálne neprimeranou.

Je však dôležité si uvedomiť, ako je správne zvolená dĺžka sukne tohto štýlu: je potrebné znásobiť výšku o 0,26. Výsledné číslo bude optimálna dĺžka produktu. Je však možné ho nastaviť podľa želania alebo tvaru nôh. Koeficient môže byť v rozsahu 0,22-0,3.

Okrem optimálnej dĺžky sa často objavuje otázka pred ženou: čo by mal človek nosiť taký štýl sukne? Stylisti odporúčajú venovať pozornosť kombinácii mini s uzavretým vrchom a elegantnej topánky vo forme člnov s malými pätami alebo baletnými topánkami. Vysoké podpätky, platforma, ponorené výstrihy alebo krátke topy v kombinácii s minisukňami sú už dlho uznávané ako znak zlého vkusu a vulgárnosti.

Klasická ceruzková sukňa do polovice stehien, na kolená a tesne pod kolená

Klasický štýl oblečenia vždy predpokladal prítomnosť tohto modelu v dámskom šatníku. Priamo, mierne zúžené na spodnej časti strih sukne - favorit všetkých obchodných žien. Jeho dĺžka sa môže líšiť od polovice stehien po kolená a štýl nevyhnutne zodpovedá siluete. Vďaka tomuto strihu sukne sa pozornosť ľahko odvráti od nedostatkov dolnej časti nôh.

Hlavnou výhodou ceruzky je vizuálne predĺženie postavy. Ale výber ideálnej dĺžky nie je všetko. Na obrázku je dôležité zvoliť si perfektné prispôsobenie. V opačnom prípade bude výrobok vyzerať ako vrecúško alebo bude mať ošklivé záhyby.

Čo iné sú tajomstvá výberu tohto štýlu sukní? Ak je tenký a ženský obrázok - je o vás, potom dávajte pozor na model s vysokým pásom. S touto sukňou dosiahnete vizuálne predĺženie nôh. Pamätajte si, že nízka priľnavosť pridáva veľkosť na vaše boky.

A nakoniec - malé tajomstvo výberu ideálnej dĺžky na základe neprimeranej postavy a nôh. Ak dĺžka sukne prebieha pozdĺž najtenšej časti nôh, nohy sa vizuálne stávajú tenšie a cez plnú časť naopak veľké.

Flared maxi sukne ako symbol ženskosti

V poslednej dobe si sukne maxi zaujali silnú pozíciu medzi jarno-letnými outfitmi. Ale ako si vybrať sukňu tohto štýlu, a čo je najdôležitejšie, komu to naozaj bude čeliť, nie veľa ľudí vie.

Zvlnená sukňa s dĺžkou až do stredu päty (vzorec pre výpočet ideálnej dĺžky vyzerá takto: rast musí byť vynásobený 0,62) bude vyzerať najpôsobivejšie na majiteľov vysokej postavy. Okrem toho to dáva postave mimoriadnu masivitu, a to je tiež potrebné vziať do úvahy. Voľba top pre tento model sukne úplne závisí na obrázku sám. Ak hovoríme o topánkach, potom sa nízka päta a pohodlný klin perfektne hodia do tohto štýlu. Je dôležité, aby ste to nepreháňali farebnými kombináciami: ak jedna časť vášho šatníka priťahuje pozornosť, potom druhá by mala byť stručná a menej okázalá.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár