Upokojujúci sirup pre dojčatá - návod na použitie

Králičie sirup je mierne sedatívum pre deti staršie ako tri roky, ktoré sa berie ako doplnok stravy a zriedi sa v akejkoľvek inej tekutine ako mliečne výrobky. Pomáha riešiť mnohé problémy spojené s poruchami nervového systému dieťaťa.

Upokojujúci sirup pre deti Leveret: uvoľňovacia forma, kompozícia

Nástroj je k dispozícii vo forme sirupu v nádrži 100 mililitrov.

Na pultoch lekárne sa výrobok nachádza vo forme sirupu.

Ukľudňujúci sirup Zajíc obsahuje vitamín C, B, melissa, maternice, valeriánsky podzemok, tymián, hloh, harmanček, rasca a dráč. 97% liečiva pozostáva z ovocného sirupu.

100 gramov lieku - 260 kalórií, 65 gramov sacharidov, bielkovín a tukov chýba.

Farmakologický účinok a indikácie na použitie

Upokojujúci sirup je dobrý liek, ktorého príjem má pozitívny vplyv na nervový systém a správanie dieťaťa.

Liek kombinuje správne vybranú sadu bylín, ktoré sa už dlho používajú na liečbu. Vďaka tomu je účinok dosiahnutý a možno ho vidieť po niekoľkých trikoch.

 • Vitamín C zvyšuje obranyschopnosť, pomáha vyrovnať sa so zaťažením a stresom, prispieva k lepšej absorpcii bielkovín a železa.
 • Vitamín B6 a horčík zvyšujú pozornosť, zlepšujú správanie a znižujú úzkosť.
 • Tymián upokojuje a má analgetický účinok.
 • Fenikel odstraňuje črevnú koliku, odstraňuje nadúvanie a nervozitu.
 • Harmanček upokojuje a uvoľňuje, podporuje dobrý spánok.
 • Peppermint má sedatívny účinok, takže je veľmi užitočný pre nervové poruchy.
 • Valeriánsky oddenok zlepšuje funkciu srdca, upokojuje sa. Odporúča sa pri chorobách spojených s nervovým vzrušením a nespavosťou.
 • Oregano má priaznivý vplyv na spánok, upokojuje, uvoľňuje.
 • Dráč dym smäd, zlepšuje chuť do jedla, má diuretický a antipyretický účinok.
 • Melissa pomáha so silnými pocitmi, zmierňuje nervové napätie.

Na základe opisu zložiek a ich účinkov na telo je sirup pre deti indikovaný na hyperaktivitu, úzkosť, stres, stres, zvýšenú nervovú vzrušivosť, počas adaptačného obdobia, so slznosťou a jednoducho ako ďalší zdroj vitamínov.

Z akého veku sa deti môžu venovať

Po dosiahnutí veku 3 rokov sa liek môže podať deťom.

Bunny sirup je dovolené dávať deťom po dosiahnutí veku troch rokov. Až do tohto bodu sa liek neodporúča používať, výrobca na to upozorňuje. V každom prípade, pred začatím recepcie je potrebné získať radu od detského lekára. Pre malé deti by mal vyzdvihnúť analógový liek.

Upokojujúci citrónový sirup: návod na použitie

Ak sa rozhodnete upokojiť aktívne dieťa trochu, zmierniť účinky stresu po prvej návšteve v materskej škole, potom vám upokojujúci sirup pomôže s tým, najdôležitejšou vecou je prečítať informácie o dávke, pretože je veľmi dôležité, aby ste ju neprekročili.

Dávkovanie a podávanie

Pred naliatím potrebného množstva sirupu pretrepte injekčnú liekovku, aby sa liek rovnomerne rozdelil.

Požadované množstvo finančných prostriedkov daných lyžičkami.

Nástroj je určený deťom od troch rokov do 1-2 čajových lyžičiek (5-10 ml lieku) trikrát denne s jedlom. Upozorňujeme, že sa musí rozpustiť v akomkoľvek nápoji. Môže to byť čaj, džús alebo kompót.

Trvanie liečby je dva týždne. Potom sa vykoná prestávka av prípade potreby sa trasa opakuje.

Osobitné pokyny pre príjem sirupu

Ak chcete zdvojnásobiť prínos a účinok užívania sedatívneho sirupu, potom vykonajte činnosti, ktoré budú mať pozitívny vplyv na dieťa.

Vplyv prevzatia finančných prostriedkov je možné vidieť okamžite.
 • Komunikujte s dieťaťom nie hlasno, pokojne. Mal by cítiť podporu a starostlivosť kedykoľvek, aj keď to pre vás nie je ľahké. V žiadnom prípade nezvyšujte svoj hlas ani nekričajte, snažte sa čo najviac trpezlivo vysvetliť všetko.
 • Pred položením dieťa spať, môžete si ho kúpeľ s penou alebo soľou, potom sa telo uvoľní ešte viac, a dobrý spánok je zaručená.
 • Nezabudnite vetrať miestnosť, potom dieťa bude naozaj dostatok spánku, a preto sa cíti veselšie a pokojnejšie.

Nemali by ste dať sirup deťom do troch rokov, v jeho zložení sú upokojujúce zložky, ktoré môžu spôsobiť alergie u malých.

Liekové interakcie s inými liekmi

Králičie sirup je kombináciou sedatív.

Žiadne nežiaduce účinky neboli zistené u iných liekov. Ale samozrejme, nemali by ste dodatočne dávať iné sedatíva, lieky, ktoré obsahujú rovnaké byliny ako tu - môžu tento účinok zvýšiť. A tiež by ste nemali brať vitamíny B a C, ktoré sú dosť v sirupe. Zdvojnásobenie dennej sadzby môže nepriaznivo ovplyvniť stav.

Kontraindikácie, vedľajšie účinky a predávkovanie

Sirup nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky, pretože je považovaný za doplnok výživy, nie liek, a zahŕňa iba prírodné látky. Niekedy sa môže vyskytnúť mierna alergia, ktorá sa prejavuje formou svrbenia, začervenania a vyrážky.

Je potrebné dodržiavať potrebné dávkovanie, aby sa zabránilo negatívnym následkom.

Prísne dodržiavať dávkovanie, aby sa zabránilo nežiaducim účinkom, ktoré sa môžu vyskytnúť, keď veľké množstvo lieku opitý. Ak sa to stane, okamžite vyhľadajte lekára a vykonajte symptomatickú liečbu.

Nezabudnite tiež získať odborné rady a vykonať potrebné testy, ktoré vylúčia prítomnosť alergií na zložky sirupu. Je tiež možné, že vaše dieťa má individuálnu neznášanlivosť na akúkoľvek rastlinu z kompozície.

Nezabudnite pozorovať správanie a reakciu dieťaťa po začatí čerpania finančných prostriedkov.

Podmienky skladovania sirupu

Sirup má trvanlivosť 12 mesiacov, ale po otvorení fľaše sa má uchovávať v chladničke maximálne desať dní.

Dokonca aj uzavretá fľaša môže byť ponechaná na tmavom chladnom mieste, kde teplota nie je vyššia ako 25 stupňov a odstránená tak, aby ju deti nedostali.

analógy

Neexistuje žiadny priamy analóg lieku, ale ak stále chcete nájsť aspoň niečo podobné, mali by ste hľadať hlavnú účinnú látku. Tu je - laktát horečnatý, bylinné extrakty a vitamíny C, B6.

Medzi inými podobnými prostriedkami možno rozlišovať niekoľko, ktoré pôsobia približne rovnakým spôsobom, ale ich zloženie je mierne odlišné a existujú aj iné vedľajšie účinky.

Detský tenoten

Používa sa na porážku nervového systému, úzkosť, nízku koncentráciu a hyperaktivitu.

Pomáha zlepšiť správanie dieťaťa.

K dispozícii vo forme tabliet. Dávajú sa deťom starším ako tri roky, bez ohľadu na jedlo, na sanie. Tablety môžete tiež rozpustiť vo vode.

Na rozdiel od sirupu Bun, tento liek má kontraindikácie pre rôzne choroby. Je zakázané užívať ju s nedostatkom laktózy, deťmi do troch rokov as intoleranciou na zložky.

Nedávajte tabletky deťom v noci, môžu spôsobiť nespavosť a predávkovanie spôsobí alergie.

Naughty boy

Tento liek je určený pre staršie deti - od piatich rokov. Nástroj je považovaný za homeopatický, vrátane paliny, harmančeka a iných bylín. K dispozícii vo forme guľatých peliet - guľôčok, ktoré sa odoberajú ráno, pred prvým jedlom v priebehu 3-4 týždňov.

Vyvoláva nervozitu, nadmerné vzrušenie, upokojuje, ale zároveň nespôsobuje ospalosť. Ak je dieťa rozmarné, rozdrtí zuby a je náchylné na záchvaty hnevu, vyžaduje sa osobitný návod na použitie. Účinok je zrejmý takmer okamžite.

Môže spôsobiť alergie na zložky lieku. Odporúča sa užívať veľmi opatrne, ak dochádza k porušeniu metabolizmu sacharidov. A droga je úplne zakázané pre deti do piatich rokov.

rozmarný

Sedatívny liek, ktorý môže byť podávaný deťom už od jedného roka. Má relaxačný účinok, upokojuje, zlepšuje náladu a spánok.

Je zakázané dávať liek deťom náchylným na alergie as individuálnou neznášanlivosťou homeopatických zložiek.

Liek je často dobre znášaný, ale niekedy môže spôsobiť svrbenie, začervenanie, žihľavku a dokonca opuch určitých častí tela. Predávkovanie zvyšuje vedľajšie účinky.

K dispozícii vo forme bielych granúl, ktoré nie je možné okamžite prehltnúť. Najprv musia žuť a potom piť vodu. Akceptované do dvoch týždňov, ráno asi 20 minút pred jedlom, päť kusov naraz.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár