Alla Pugacheva priniesla deti na pódium na výročnom koncerte

Táto hudobná udalosť bola jednou z najočakávanejších v roku 2019. Prvé donna po prvýkrát za posledných 10 rokov vydalo veľký koncert.

Foto: vistanews.ru

Dňa 17. apríla sa v Kremli uskutočnil sólový koncert Ally Pugachevovej. Spevák opustil scénu pred 10 rokmi, ale súhlasil, že poteší fanúšikov veľkým výkonom na počesť jej 70. narodenín. Včera, nielen hity miloval celú krajinu, ale aj nové piesne, ktoré Diva pripravila špeciálne pre nový koncert znel.

Foto: commerage.ru

Prekvapenie pre divákov bolo objavenie sa na javisku celej rodinnej hviezdy. Na konci podujatia spolu s Pugachevom, jej manželom, Maximom Galkinom a všetkými tromi deťmi, Christina Orbakaite, Harry a Lisa, ako aj ich vnúčatá. Alla Borisovna pripustila, že začala koncert predovšetkým kvôli mladším dedičom.

"Chcel som toľko, aby ma deti videli na pódiu vlastnými očami. Samozrejme, že občas uvidia záznamy, ale to vôbec nie je tak. Lisa a Harry ma nespolupracovali s tou ženou s videom."

Diváci boli s udalosťou potešení. Lístky na jubilejný koncert Pugacheva boli vypredané ešte niekoľko mesiacov, napriek ich vysokým nákladom.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár