Dominic Joker prekvapil skromnú svadbu

Jeho krásou sa stala blondínka krásy z videa speváka av reálnom živote. Dnes sa konala svadba Joker a jeho priateľka Catherine Kokorina.

Foto: ok.ru

Dominic a Katya sa stretli pred niekoľkými rokmi, keď hudobník vybral spevákov pre jeden z tvorivých projektov. Medzi uchádzačmi o účasť v ňom bola Kokorina. Medzi spevákom a blond spevákom sa takmer okamžite objavila sympatia. Pár začal búrlivý, krásny romantika. Catherine sama povedala, že sa už dlho cítila ako Dominikova manželka a všetko ostatné bolo len formalitou. Zaujímavosťou je, že Joker ponuku veľmi zjednodušil. Bol doma a sledoval film, ktorý si vybral, ak sa chce stať jeho ženou. Dievča povedalo áno.

Foto: starhit.ru

Kokorina sama povedala: „Dominik a ja sme spolu už dlhé roky. V srdci som bola dlho vydatá. okamžite odpovedal kladne. " Keďže obaja milenci majú veľmi nabitý program, rozhodli sa zorganizovať svadobný obrad vo februári. Pár chcel mať čas a vydať sa a vydať novú pieseň. Podarilo sa im vykonať všetky svoje plány.

Foto: starhit.ru

Dominic a Katya rozdelili svoju dovolenku na dve časti naraz. Pred niekoľkými týždňami sa tajne zaregistrovali v kancelárii hlavného mesta. Na oslave boli milenci len dvaja. A už dnes sa v reštaurácii "Lastochka" zorganizovala párty pre priateľov. Ženích sa rozhodol dodržiavať všetky základné tradície a napríklad nepozrieť nevestu až do sviatku. Preto sa Kate oblečila v hoteli. O piatej večer prišiel pár spolu do reštaurácie, kde si opäť vymenili prstene a prisahali si v láske a lojalite. Bol to len symbolický ceremoniál pre blízkych, ktorí sa nedostali do matriky. Milovníci si vymenili biele zlaté prstene od klenotníkov na objednávku.

Foto: starhit.ru

Na oslavu si Catherine vybrala klasické dlhé biele šaty. Reštaurácia bola zariadená v rovnakých odtieňoch. Bola to výzdoba miesta, kde manželia venovali osobitnú pozornosť a dokonca sa obrátili na odborníkov na pomoc. Speváčka povedala: „Pomohli nám vynikajúci dizajnéri a dekoratéri zo svadobnej agentúry. Dievčatá si vyzdvihli všetko do posledného detailu.

Na jeho svadbe pozval slávny umelec priateľov hviezd. Napríklad Olga Buzová, Stas Kostyushkina, Igor Krutoy, Zara a mnoho ďalších. Napriek takémuto „zlatému zloženiu“ hostí Dominik nezorganizoval nóbl drahý sviatok. Obmedzil sa na veľmi skromné ​​stretnutia v reštaurácii. V ponuke, okrem trojstupňového koláča, boli rôzne teplé a studené šaláty (napr. S pečeňou, krevetami), rizoto, teľacie mäso, ryby.

Foto: instagram.com

To bolo na svadbe Joker a Kokorina, že premiéra speváčovej novej skladby s názvom "Infinity" sa konala. Nová pieseň bola napísaná špeciálne pre túto oslavu. Teraz pár plánuje natočiť video pre novú kompozíciu a až potom, čo idú na dovolenku do Číny.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár