15 hračiek od McDonald's, ktoré dnes stoja veľa peňazí

Je nepravdepodobné, že nájdete osobu, ktorá by nikdy nepočula o McDonald's. Napriek rýchlemu občerstveniu a verejne dostupným informáciám o jeho vplyve na telo, obyvatelia z celého sveta sa v tejto reštaurácii rýchleho občerstvenia nechcú jesť.

Rodičia vždy prídu do McDonald's so svojimi deťmi, pretože jedným z hlavných kúskov inštitúcie je Ronald McDonald a hračky, ktoré pridáva do detského menu Happy Meal. V priebehu desaťročí McDonald's mal veľa zaujímavých sérií hračiek a dokonca aj jeho zberatelia sa objavili na svete. Budete prekvapení, ale existujú vzácne kópie, ktoré dnes môžu byť veľmi výnosné predávať.

Možno máte číslo zo série hračiek uvedených nižšie?

Séria, vydaná k 100. výročiu Walt Disney - $ 1000 za postavu

V roku 2001 oslávil Disney 100. výročie jediného Walta Disneya. Na počesť tohto bol vydaný veľa karikatúr, zbierok edícia časopisov obleky a, samozrejme, špeciálna séria hračiek v McDonald's.

V slávnostnom menu pre deti pribudli postavy karikatúr Disney. V súčasnosti sú najvzácnejším srdcom reštaurácie s rýchlym občerstvením. Prekvapivo, len jedna malá postava môže byť predaná za 1000 dolárov. V zbierke je vyše tisíc kreslených postavičiek. Ak je osoba, ktorá zozbierala celú zbierku, má veľké šťastie!

Ferbie hračky - 900 dolárov za postavu

Koncom deväťdesiatych rokov Ferbyho vášeň pre zachytenie mysle detí v Spojených štátoch av Európe. Bez preháňania, takmer každé dieťa potrebovalo tieto drobné stvorenia, ktoré mohli vyslovovať slová a dokonca „hovoriť“ medzi sebou. Full Ferby sa predával vo forme mäkkých hračiek takmer vo všetkých detských obchodoch.

McDonald's sa samozrejme tiež zúčastnil tohto hnutia a využil ho. Sošky boli tematické a rôzne farby a ich séria bola taká obrovská, že mnoho McDonald's predalo Férby niekoľko mesiacov. Dnes, popularita týchto hrdinov zmizla, ale zberatelia ich stále oceňujú. Zbierka ôsmich čísel predaných na eBay za 5600 dolárov.

Tini Vini - 800 dolárov za celú sériu

Tieto kreslené postavičky z deväťdesiatych rokov sú už zabudnuté, ale pre sériu týchto karikatúr plyšových hračiek sa môžete ľahko dostať na 800 dolárov.

Tajomná hračka - 400 dolárov za celú sériu

V deväťdesiatych rokoch minulého storočia McDonald's vyrobil veľa transformujúcich hračiek, pre ktoré neboli žiadne inštrukcie. Deti samotné by mali zistiť, ako zložiť mechanizmus. Táto séria sa predávala v Rusku, preto stojí za to, aby sa takéto postavy hľadali doma.

Minions - $ 400 za hračku

Keď sa v roku 2010 na svete prvýkrát objavila karikatúra Despicable Me, očakávalo sa, že hlavná zlodejka Gru vyhrá najväčšiu popularitu medzi divákmi. Fenoménom sveta sa však stali malé žlté stvorenia - prisluhovači. Úplne prvá séria minionových figúrok z McDonald's je považovaná za najcennejšiu, pretože nebola takmer nikdy predaná. Pre jedného žltého geezera dnes môžete získať $ 400.

Inšpektor Gadget - $ 350

Populárna kresba 80-tych rokov rozprávala o mužovi s neuveriteľnými schopnosťami. Inšpektor Gadget bojoval proti zločinu a bol skutočným superhrdinom svojej doby. Deti našli v Happy Mil rôzne časti hračky a len niekoľko z nich mohlo kompletne zostaviť superhrdinu. Dnes pre hračku môžete získať od 350 dolárov.

Snoopy Series - $ 315

Do 50. výročia vzniku Snoopy, populárnej postavy v komikse Peanuts, vydala McDonald's sériu hračiek rovnakého mena s názvom Snoopy Around the World. Každá postava predstavuje psa oblečeného v kostýme určitého národa. Držitelia kompletnej sady 89 kusov môžu predať svoj mini-kolekciu.

Rock Fragglov - 200 dolárov za sériu

Celkom v sérii hračiek len 4 hrdinovia z karikatúry rovnakého mena.

Power Rangers - 200 dolárov

Každý z ranger čísla môžu byť predávané na Ebay za 200 dolárov.

Detské bábiky - 200 dolárov

Vtipné kreslené postavičky v aute, na bicykli, na skateboarde alebo na koni sú dnes vysoko hodnotené zberateľmi z celého sveta.

101 dalmatíncov - až 200 dolárov za celú sériu

Hračky hrdinovia jedného z najpopulárnejších karikatúr na svete sa predávajú za impozantné množstvo.

MacRobots - $ 140 za kus

MacRobots sú hračky, ktorých koncepcia bola vytvorená v McDonalds. Navonok sa postavy podobajú transformujúcim robotom, ale v skutočnosti sú to farebné výtlačky.

Mai Little Pony (karikatúra "Priateľstvo je zázrak") - 110 dolárov za celú sériu

Séria populárnych kreslených poníky sa skladá z 8 farebných obrázkov.

Mario - $ 100 za postavu

Dnes sa mnohé hračky Mario stávajú zberateľskými. Výnimkou nebola séria čísel McDonalds.

Monsters Inc. - 100 dolárov za celú sériu.

Mimochodom, táto séria bola jedným z najpredávanejších v Rusku.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár