Pozrite sa na palec: povie veľa o vašej postave

Tvar palca znamená veľa v palme. Odborníci v tejto oblasti veria, že je celkom možné posúdiť povahy človeka. Dnes sa pozrieme na to, aká osobnosť je za každou z možných foriem palca. Samozrejme, môžu existovať výnimky. Koniec koncov, všetci ľudia sú iní. Bude však stále zaujímavé skontrolovať túto teóriu, či je v súlade s jej charakterovými vlastnosťami. A možno s jeho pomocou sa môžete dozvedieť niečo nové o sebe. Začnime!

Každý prst je hodnotený z pozície dvoch indikátorov: dĺžka falangov a ich obvod.

Typ A: horná časť falangy je dlhšia ako dolná

Ak tvar vášho prsta zodpovedá tomuto typu, s najväčšou pravdepodobnosťou ste perfekcionista a "dosahovateľ". Stanovenie nových cieľov a ich dosiahnutie je vašou hlavnou vášňou. Niekedy sa dostanete do úplného vyčerpania, snažíte sa dosiahnuť želaného.

Je tu ďalšia vlastnosť takýchto ľudí. Vzhľadom na ich vrodenú skromnosť, len zriedka milujú predviesť svoje úspechy. Za to sú rešpektovaní iní.

Typ B: nižšia falanga dlhšia ako horná

Osoby s takýmito palcami vždy dobre vedia, čo chcú od života. Nikdy nezradia iných pre svoj vlastný prospech. Komunikácia s inými ľuďmi je pre nich jednoduchá. Sú vždy veselí a priateľskí. Osoba s palcom typu B nikdy neodmietne pomôcť. Preto, ak sú medzi vašimi priateľmi, môžete sa na ne obrátiť. Títo ľudia sú naozaj dobrí chlapci!

Typ C: obidva falangy rovnakej veľkosti

Ste muž s celým srdcom hľadať harmóniu. Namiesto hlučnej party dávate prednosť rodinnej večeri. Ľudia s palcami typu C milujú čítať knihy, sledovať srdečné filmy a vychutnávať si sny o krásnej budúcnosti. Vo všeobecnosti sú optimisti a nedokážu stratiť srdce, dokonca ani v tých najťažších životných situáciách.

Nevýhodou ich charakteru je, že príliš často stúpajú v oblakoch. Na realizáciu svojich snov potrebujú nejaký vonkajší tlak. Je možné, že máte koníček, ktorý by mohol generovať príjem. Nečakajte, kým vás osud núti rozvíjať svoj talent - urobte to ešte dnes!

Typ D: Zakrivený prst

Ak máte palec mierne ohnutý, znamená to, že ste ho mali vysoká adaptačná kapacita. Môžete sa ľahko prispôsobiť najnepriaznivejším životným okolnostiam. Ostrá myseľ vám umožní vyrovnať sa s najťažšími úlohami v živote. V správnom okamihu sa môžete spojiť. Na druhú stranu, ľudia s týmto typom palca sa môžu tešiť zo života. Mnohí z nich milujú cestovanie - najmä ak je cesta neplánovaná.

Typ E: rovný prst

Držiak takéhoto prsta - muž slova. Sľub vždy plní. Ak máte rovný palec, vaša sebadisciplína môže len závidieť. Ste tiež egoistom v najlepšom slova zmysle. Na ľudí nikdy neuložíte svoju vlastnú pomoc ani názor - bez toho máte dosť vecí na prácu.

Ďalším znakom ľudí s rovným palcom - vysoké komunikačné zručnosti. Často sa stávajú dušou spoločnosti, bez ktorej sa neprejavuje žiadna úcta.

Poznali ste sa v jednom z týchto opisov? Podiel v komentároch!

Pozrite si video: Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 (Apríl 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár