Ako určiť veľkosť prsteňa na prst doma

Ak špeciálne zariadenie na takéto merania nebolo k dispozícii užívateľovi, neznamená to vôbec, že ​​je potrebné upustiť od kúpy šperkov. Nemusíte si vybrať produkt a náhodne. Ďalej publikované tipy, ako správne určiť veľkosť prsteňa doma len pomocou dostupných nástrojov. Je len potrebné vybrať si z nich najvhodnejšiu metódu.

Ako zistiť pomocou iného zvonenia?

Veľmi ľahko sa s týmto problémom vysporiadať pomocou ďalšieho krúžku. Samozrejme, na tento účel je potrebné zvoliť iba dekoráciu, ktorá dokonale zapadne na váš prst. Nemala by visieť von alebo ťahať. V opačnom prípade bude nepohodlie sprevádzať muž alebo žena, vždy s novým krúžkom.

V otvorených priestoroch siete môžete nájsť špeciálny obrázok s kruhmi rôznych veľkostí. Vo vnútri každého z nich je podpísaná, aká veľkosť zodpovedá tomuto obrázku. Zostáva len vytlačiť takúto užitočnú poznámku a použiť ju na určenie hodnoty, o ktorej sa diskutuje. Ak chcete ušetriť čas, môžete dokonca dať dekoráciu na obrazovke monitora. Ale v tomto prípade budete musieť správne určiť rozlíšenie obrazu, ktoré je ťažké robiť.

Existujúci krúžok je striedavo privádzaný do nakreslených kruhov. Kruh, ktorý sa úplne zhoduje s priemerom šperkov a povie vám veľkosť. Ak existujú pochybnosti medzi dvoma prakticky identickými možnosťami, potom by sa mala zvoliť väčšia.

V klenotníctve alebo opravovni

Táto metóda vám umožňuje určiť veľkosť prstenca s maximálnou presnosťou a bez možných chýb. Ak máte možnosť ísť do najbližšieho klenotníctva alebo klenotníctva, potom pracovníci vybraného miesta vám pomôžu pri riešení problému.

Napríklad v predajniach má predajca poradcu vždy k dispozícii špeciálne kovové usporiadanie s otvormi, z ktorých každá zodpovedá určitej veľkosti a je podpísaná. Bude len potrebné „vyskúšať“ niektoré z nich a rozhodnúť o ideálnej možnosti.

Ak je vonku silné teplo alebo chlad, potom je lepšie takéto merania na chvíľu odmietnuť. Tiež sa nesnažte určiť veľkosť kruhu v stave vzrušenia. A dievčatá - v kritických dňoch.

Zmerajte veľkosť krúžku

Aby sme získali čo najpresnejšie merania, je lepšie ich držať v poludnie. Samozrejme, ak sa tento deň podarilo prebudiť skoro. Po celý deň sa veľkosť prsta môže líšiť. Napríklad pri prebudení je možný výrazný opuch rúk.

Pre tento spôsob merania sa použije hladká niť s dĺžkou 50 cm.

Ďalej budete potrebovať:

  1. Päťkrát zalomte prst okolo vybraného segmentu.
  2. Krížte špičky závitu a odrežte v oblasti priesečníka.
  3. Zmerajte dĺžku výsledného segmentu pravítkom, konvertujte na milimetre a delte 15,7.

Výsledný parameter vždy stojí zaokrúhľovanie nahor. Bude požadovaná veľkosť.

Viac materiálov: ako zistiť veľkosť prsteňa

Ako identifikovať pomocou pruhu papiera?

Veľkosť prsteňa budete môcť určiť pomocou pruhov najtenšieho papiera. Merania sa vykonávajú podľa schémy podobnej schéme opísanej v predchádzajúcom odseku.

Proces bude používať obyčajný tenký papier. Z neho sa vyreže pás o šírke 1-1,5 cm.

Je potrebné:

  1. Požadovaný prst zabaľte papierovým pásikom.
  2. Na križovatke koncov polotovarov nakreslite značku.
  3. Potom pomocou pravítka zmerajte vzdialenosť od začiatku pásu k nastavenej značke.
  4. Výsledná hodnota sa prevedie na milimetre a potom sa vydelí číslom 3,14.

Školské pravítko na meranie

Na začiatok je potrebné poznamenať, že veľkosť akéhokoľvek krúžku zodpovedá jeho vnútornému priemeru. Preto, ak už máte ozdobu na ruke, ktorá sa ideálne hodí pre užívateľa vo veľkosti, potom najbežnejšia línia školy pomôže pochopiť jej parametre.

Tento jednoduchý nástroj potrebuje zmerať priemer prstenca. Za týmto účelom je začiatok čiary nastavený presne v strede vzácneho výrobku a položený na opačný okraj.

Ako určiť šírku prsta?

Stáva sa, že staré šperky neboli po ruke, alebo ich veľkosť už nie je možné nazvať ideálne vhodnou, ale je veľmi potrebné rýchlo zistiť veľkosť prsta pre prsteň. Ale pre taký zložitý prípad existuje zaujímavá metóda merania.

Práca bude potrebovať priamo prstom. Musíte len zmerať jeho šírku na samom základe. Výsledná hodnota bude mať rovnaký priemer, ktorý bol uvedený vyššie.

Treba však poznamenať, že táto metóda je jedným z najviac nepresných. Mali by sa používať len v zriedkavých prípadoch, keď neexistujú iné možnosti.

Ako tajne zistiť veľkosť zvonenia?

Ak potrebujete vyzdvihnúť prsteň pre nejakú inú osobu takým spôsobom, aby sa dekorácia stala pre neho skutočným prekvapením, potom budete musieť v tajnosti zistiť presné rozmery.

Pozri tiež: ako určiť veľkosť posteľnej bielizne

Aby nedošlo k omylu a dať narodeninám ideálny drahocenný produkt alebo šperky vo všetkých ohľadoch, mali by ste použiť nasledujúce tipy:

  1. No, ak existuje možnosť vziať od osoby, ktorú plánujete darovať, existujúci krúžok, ktorý často používa. Zostane nepoznateľné umiestniť dekoráciu na list papiera a rozrezať ho okolo vnútorného obrysu. Hlavná vec je kresliť čo najpresnejšie - ceruzkou alebo perom s tenkou tyčinkou. Namiesto papiera môžete použiť mydlo, detské cesto na modelovanie alebo hlinu. Prsteň sa rýchlo ponorí do vybraného materiálu a potom sa veľkosť určí zostávajúcou tlačou.
  2. Ak chcete zvládnuť úlohu ešte rýchlejšie, bude stačiť dať prsteň na prst a označiť, na akej úrovni sa hodí.
  3. Ak nie je možné použiť žiadnu z uvedených metód, môžete sa pokúsiť získať veľkosť trikom. Je dôležité vyzdvihnúť otázky, ktoré nebudú vnímané ako priamy náznak. V opačnom prípade prekvapenie nebude úspešné.

Pozrite si video: Ako si doma zmerať veľkosť prsteňa (Február 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár