Náušnice - univerzálny doplnok pre vytváranie štýlu

Od staroveku, najobľúbenejšie a ženské šperky sú náušnice. Koniec koncov, táto dekorácia je skombinovaná s takmer všetkými skriňovými predmetmi a tiež dokonale dopĺňa vzhľad a priaznivo zdôrazňuje oválny tvar tváre. Problém je, ako si vybrať náušnice. Rôzne tvary a veľkosti náušníc sú vhodné pre každý štýl a typ vzhľadu. To je dôvod, prečo v klenotníctve môžete nájsť rôzne náušnice a vybrať si z nich tie, ktoré sú presne ako vy. Ako vyzdvihnúť náušnice? Poďme na to.

Všetci vieme, že existujú rôzne typy osobnosti, vzhľadu, postavy, charakteru. Osoba môže byť aj viacerých typov. Presnejšie povedané, existuje až 9 typov tvárí:

  • kolo;
  • oválny;
  • trojuholníkový;
  • úzke pretiahnuté;
  • podlhovastý ovál;
  • v tvare diamantu;
  • tvar hrušky:
  • v tvare srdca;
  • štvorcových.

Ako vyzdvihnúť náušnice?

Je dôležité okamžite určiť, aký typ osoby máte, pretože to bude záležať na tom, ako sa na vás tento doplnok bude dívať. Aby ste to dosiahli, musíte si zviazať vlasy do buchty tak, aby sa obrys vašej tváre stal jasne definovaným a bolo pre vás ľahké určiť, pod ktorým geometrickým tvarom je najjednoduchšie, aby sa zmestil do tváre. Mimochodom, pre vlasy strednej dĺžky, môžete si rôzne účesy. Pozrite sa pozorne na tvár v zrkadle a psychicky nakreslite tvar, ktorý sa podobá. Vyšlo to? Úžasné! Pozrime sa, ako si vybrať náušnice pre váš typ tváre.

Náušnice na okrúhlu tvár

Priorita: najlepšou voľbou pre neho by boli všetky náušnice, ktoré „predĺži“ tvár. Tiež by bolo skvelým riešením kúpiť náušnice z geometrických tvarov s rohmi, napríklad: trojuholník, obdĺžnik, štvorec, ako aj modely „3 v 1“, ktoré sa postupne zvyšujú zhora nadol. Pamätajte si, že je potrebné čo najviac predĺžiť tvár a kompenzovať nadmerné zaoblenie formulárov.

Neodporúča sa: malé „karafiáty“ a obrovské obručové náušnice, vďaka ktorým je tvár ťažšia a okrúhlejšia.

Náušnice na oválnej tvári

Typ oválnej tváre je takmer ideálny pre všetky náušnice. Obaja masívne modely a malé miniatúrne karafiáty, ktoré budú priaznivo zdôrazňovať lícne kosti a akcenty, sa k nemu priblížia. Ak ste vlastníkom oválneho typu tváre, potom vaša kolekcia náušníc môže pozostávať z najrôznejších a odvážnejších modelov: štvorcových a okrúhlych, veľkých a malých, dlhých a krátkych, širokých a úzkych. Spoľahnite sa na svoju fantáziu!

Trojuholníkové náušnice

Víťaznými rozhodnutiami budú náušnice, ktoré dokážu kompenzovať nadmernú uhlovosť tváre hladkosť a zaoblenie formulárov. Je potrebné vyhladiť ostrý tvar brady.

Priorita: veľké krúžky alebo oválne náušnice, siahajúce do dna. Dobrou voľbou by boli aj náušnice z látky a peria, ktoré tiež vyhladia ostrý obrys a dodajú mu ľahkosť a ľahkosť.

Neodporúča sa: náušnice s geometrickými tvarmi s rohmi: obdĺžnik, štvorec, trojuholník.

Náušnice na úzky pretiahnutý tvár

Priorita: široké náušnice, prstene, rovnako ako úzka v základni a siahajúca až do dna v rôznych formách: trojuholníková, okrúhla, štvorcová, atď.

Neodporúča sa: jemné šperky, zužujúce tvár.

Náušnice do predĺženej oválnej tváre

Priorita: malé náušnice, malé cvočky, náušnice z matryoshky.

Neodporúča sa: tenké a dlhé náušnice, ktoré ďalej rozširujú tvár.

Diamantové náušnice

Priorita: náušnice, ktoré majú okrúhly alebo oválny tvar, úzke pri základni a rozširujúce sa smerom dolu.

Neodporúča sa: náušnice pripomínajúce bradu, so špičatými rohmi.

Náušnice v tvare hrušky a v tvare srdca

Priorita: náušnice v tvare pravidelného trojuholníka, rovnako ako dlhé náušnice, kvapky, krútiace náušnice, reťaze priaznivo zdôrazňujú lícne kosti a bradu.

Neodporúča sa: malé čapy a veľké krúžky.

Náušnice na štvorcové tváre. Hlavná vec - "zaokrúhliť" tvár.

Priorita: hladké, zaoblené tvary, ovály a krúžky rôznych veľkostí.

Neodporúča sa: modely s ostrými rohmi, trojuholníkmi, štvorcami.

Ako vyzdvihnúť náušnice podľa typu a vzhľadu

Poďme sa pokúsiť zistiť, ako si vybrať náušnice pre váš typ vzhľadu a životného štýlu, a tiež naučiť, ako si vybrať náušnice ako darček.

Ako si vybrať náušnice pre farbu očí?

Náušnice môžu priaznivo zdôrazňovať farbu očí. Náušnice s malachitom, achátom, granátom sú ideálne pre majiteľov sivozelených očí. Modré a modré oči dopĺňajú náušnice vložkami z tyrkysového, čierneho achátu a kameňov z oranžovej farby. Hnedé oči sú kombinované so všetkými jasnými odtieňmi.

Ako si vybrať náušnice na vlasy?

Majiteľ krátkeho účesu zapadá do malých a elegantných karafiátov, ako aj dlhých náušníc - kvapiek, ktoré zdôrazňujú dĺžku a krásu krku. Náušnice s mnohými krivkami a hladkými tvarmi budú kombinované s kučeravými kučeravkami.

Ako si vybrať náušnice na šaty?

Šaty s hlbokým výstrihom dokonale zapadajú do dlhých, vzácnych náušníc. Obraz dokonale doplní vysoký účes. Pre striktne šaty s uzavretým vrchom je lepšie zvoliť náušnice strednej dĺžky. Pletiť šaty odvážne nosiť drevené náušnice.

Ako si vybrať náušnice so smaragdom?

Tieto náušnice vyzerajú perfektne s blond vlasmi, dodávajú celému obrazu ľahkosť a správne umiestňujú akcenty. A samozrejme, majitelia zelených očí by mali mať v krabici aspoň jednu náušnicu s týmto drahokamom.

Ako si vybrať diamantové náušnice?

Tieto náušnice môžu byť kombinované s obchodným aj slávnostným štýlom. Môžete si vybrať tri typy diamantových náušníc: klasický, drop a designer.

Ako si vybrať náušnice s perlami?

V závislosti na kvalite a množstve perličiek v náušnici, cena sa bude veľmi líšiť, takže najideálnejšie a klasické možnosti by bolo kúpiť perlové náušnice.

Ako si vybrať náušnice ako darček?

To nie je ľahká úloha. Podľa našich vyššie uvedených tipov sa pokúste zistiť, aký tvar tváre miláčika, vlasov a farby očí. Tiež premýšľať o tom, aký štýl oblečenia preferuje. Ak sa dievča rád objaví vo svetle, potom bude určite rád veľké drahé náušnice. Ak je životný štýl pokojnejší, vyberte si klasické stredne veľké náušnice alebo náušnice.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár