Najobľúbenejšie značky a veci z roku 2018, ktoré stoja za to vedieť

2018 končí, čo znamená, že je čas pozrieť sa na zoznam najobľúbenejších a najvyhľadávanejších značiek. Na najviac módne a štýlové oblečenie roka.

gucci

Populárna talianska prémiová značka, ktorá vyrába módne oblečenie a doplnky. Bola založená vo Florencii v roku 1927. Táto značka sa umiestnila na prvom mieste v sieťových požiadavkách v roku 2018. Najčastejšie ľudia hľadajú produkty tejto konkrétnej spoločnosti. V minulom roku bol na druhom mieste.

Off-White

Popularita získava mladú americkú značku prémiového ležérneho oblečenia Off-White. V roku 2018 sa umiestnil na druhom mieste medzi najvyhľadávanejšími.

Balenciaga

Módny dom španielskeho dizajnéra Cristobal Balenciaga zostúpil na tretie miesto. Značka bola založená v roku 1919 a odvtedy sa stala hlavným trendom na svete.

Givenchy

Od šiesteho až štvrtého miesta sa zvýšil módny dom, ktorý vytvoril Hubert de Givenchy.

Dolce & Gabbana

Aj z ôsmeho miesta vzlietol piaty výsledok práce slávnych talianskych módnych návrhárov Domenico Dolce a Stefano Gabbana.

vêtements

Ďalší veľmi mladý módny dom zaujíma popredné miesta v top najobľúbenejších značiek. Štýl Vetements rýchlo prenikol do duší milovníkov štýlového prémiového oblečenia a doplnkov.

Versace

Z dvadsiateho prvého miesta sa objavil slávny výrobca módnych odevov, parfumov a doplnkov, ktorý založil Gianni Versace.

Fendi

Tento módny dom vzrástol zo sedemnásteho miesta na ôsme miesto za jeden rok. Fendi bola založená v roku 1925 a je súčasťou holdingu LVMH.

Nike

Väčšia popularita začala získavať pomerne masívnu športovú značku Nike. Napriek dostupnosti sortimentu v rôznych cenových výklenkoch je jeho prémiová zložka vysoko hodnotená medzi milovníkmi módy.

Prada

Veľká verejná spoločnosť vyrábajúca prémiové oblečenie je stále na vrchole. Napriek tomu, že v minulom roku značka nebola schopná vstúpiť do prvej desiatky, tentoraz sa jej podarilo prekvapiť milovníkov módy.

Najobľúbenejšie veci

Vyššie boli uvedené najobľúbenejšie značky, a teraz poďme hovoriť o konkrétnych veciach

Gucci GG Belt

Najobľúbenejším odevom bol pás značky Gucci. Nikto nemohol ignorovať tento elegantný doplnok. Náklady na 30 000 rubľov.

Fila disruptor

Druhé miesto si zaslúžene zasluhovalo najvýraznejšie tenisky v roku 2018, ktoré okamžite žiadali všetkých milovníkov štýlu. Cena je okolo 13.000 rubľov.

Gucci tlač plavky

Počas letného obdobia boli v ponuke luxusné plavky z módneho domu Gucci. Náklady sú asi 25 000 rubľov.

Kožená taška Prada

Cez tucet miest v top značiek. Prada vytvorila ďalšie populárne a vyhľadávané príslušenstvo. Náklady sú 55.000 rubľov.

Šaty Jacquemus Saudade

Jeden z najviac módnych vecí v tomto roku, predal limitovanú edíciu a už nie je k dispozícii na nákup.

Pás Off-White ℅ Virgil Abloh

Ďalší pás v zbierke, ktorý sa spolu s príslušenstvom Gucci stal bestsellerom. Možno preto, že stojí len asi 5000 rubľov.

Chanel Espadrilles

Okrem tenisiek značky Fila boli veľmi žiadané aj ľahké espadrily, ktoré však nebolo možné získať na voľnom trhu. Cena nie je známa.

Céline Edge Points

Najpredávanejšie poháre z roku 2018 stoja 40 000 rubľov.

Šaty Goat Whitney

Ďalšie skvelé šaty stojí len 18 000 rubľov vypredaných v okamihu a už nie sú k dispozícii na predaj.

Balenciaga crocs

Najpodivnejšia vec na vrchole, ktorá nespôsobuje kúzlo, ale skôr smiech. Napriek tomu je to tucet miest v hornej časti najobľúbenejších a štýlových vecí. Náklady sú asi 50 000 rubľov.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár