Francúzska manikúra s kamienkami - 5 krásnych nápadov s fotografiami

Francúzska manikúra s kamienkami - elegantné a príjemné, slávnostné a domýšľavé, zostáva módne a populárne v nadchádzajúcej sezóne. Trendy 2018-2019 ohromujú odvahou a rozmanitosťou.

Módne trendy 2018-2019

Klasická jemná francúzska manikúra, obmedzená len na dve farby - pastelovo béžová a biela, sa zdá byť ďaleko v minulosti. Nové trendy vyžadujú od milovníkov krásnych a nádherných nechtíkových náterov omnoho viac predstavivosti. Prezentácia obvyklých typov nechtového umenia bez prvkov odvážnej hry alebo zložitej výzdoby je dnes takmer nemožná.

Farebná manikúra v kombinácii s fóliou, rozbitým sklom na pozadí matnej monofónnej vrstvy, ozdobnými vzormi s akcentmi na iskry, lunárnym dizajnom v štýle "ventilátora" a jemným prúdením odtieňov do luxusného ombre - ozdobia všetky tieto možnosti nail art s kamienkami. A taká ozdoba nechtíkmi dovolí ich majiteľom zostať na vrchole módnych trendov.

Klasická biela bunda s kamienkami

Napriek tomu, že klasická základná verzia francúzskej manikúry v jej pôvodnej podobe je stále menej využívaná, rozmanitosti techník založených na nej so všetkými druhmi dodatkov a zložitosti textúr nestrácajú význam. Stačí ozdobiť základný servisný plášť so vzorom pozostávajúcim z kamienkov, pretože tento dizajn okamžite získa modernosť a sviežosť.

A ak sú kamene rozložené na nechty podľa určitého konceptu a dominantná myšlienka manikúry je zdôraznená niekoľkými farebnými akcentmi, potom iné ženy módy sa nemôžu pozerať ďaleko od majiteľa takéhoto umenia. S pomocou kamienkov môžete ozdobiť nielen mesiac (polkruh priľahlý k pokožke) alebo líniu úsmevu. Môžu sa stať súčasťou komplexného geometrického vzoru alebo elementu kvetinovej ornamentu, ktorý sa nachádza na vrchole bežnej základnej bundy.

Farba francúzska manikúra

Milovníci experimentovania s dizajnom farebnej sako sa určite nebudú nudiť. Hlavná fialová farba nechtových platničiek v kombinácii s jemnou modrou líniou úsmevu a mesačnicou, lemovaná kamienkami niekoľkých odtieňov - manikúra vyzerá žensky a moderne. A naopak, môžete hrať s farbami na rôznych prstoch, ale používajte kamienky rovnakej farby, aby sa zachovala integrita vnímania dizajnu.

Fanúšikovia zdržanlivej manikúry uprednostňujú farbenie v rovnakej farebnej škále (modrá, modrá, ultramarínová, akvamarínová, smaragdovo zelená) a extravagantné mladé dámy určite ocenia možnosť urobiť francúzsku manikúru, maľovať rôzne časti nechtu v kontrastných farbách. Celkový dojem dopĺňajú kamene v tvare fazetových kamienkov alebo malých kvapiek.

Nápady na krátke nechty

Krátke nechty poskytujú menšie pole pre aktivity nechtového dizajnéra, ale nemali by byť ignorované. Niekoľko veľkých kameňov na stredných a prstenci prstov alebo malé zloženie, ktoré sú rozložené s kamienkami na niektorom z nechtov, vám umožní vyjadriť štýlový nápad bez preťaženia manikúry dekorom.

Dávajte pozor! Šperky, uložené na krátke nechty, by nemali byť príliš vyboulené a veľké.

Je nevhodné "zaťažovať" veľké množstvo kamienkov s kamienkami. Ak chce majiteľ krátkej manikúry urobiť jasný akcent, stačí vyplniť len jednu platňu lesklými kameňmi. Táto technika bude hrať úlohu kotvy, ktorá priťahuje a drží pozornosť.

Krátke nechty budú vyzerať veľkolepé, ak sú maľované v monochromatických odtieňoch. Farba kameňov a kamienkov by mala byť v blízkosti farby nechtovej platničky. Kontrastné kombinácie a komplexné vzory môžu byť použité iba v malých množstvách ako pikantný prídavok, ale nie ako základ dizajnu.

Jednoduchý gél na nechty

Komplexné kresby a podobné dekoratívne prvky nie sú vždy vhodné a môže ich vytvoriť len skúsený remeselník. Ale jednoduché nail art založený na gélovom leštení môže byť vyrobený nezávisle a je ideálny pre každodenné nosenie. Je len potrebné zvládnuť základnú techniku ​​aplikácie potrebnej zložky, aby sa váš nechtík krásny a dobre upravený. A ak si kúpite niekoľko ďalších štetcov a materiálov pre realizáciu plánu - manikúra môže byť naozaj módne a moderné.

Gel Polish vám umožňuje vykonávať rôzne techniky s účinkom hĺbky, trojrozmerných, plynulých farieb. To vám umožní vytvoriť matnú a lesklú textúru, napodobniť efekt fólie a mnoho ďalšieho.

Kombináciou jednoduchých a zložitých techník je možné vytvoriť skutočné umelecké dielo z nechtov s kamienkami, ktoré znovu a znovu ohromí predstavivosť. Originalita a odvaha, sofistikovanosť a vynaliezavosť - každý nový kreatívny nápad dnes umožní majiteľovi umeleckej manikúry byť na vrchole trendov.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár