Dmitrij Tarasov nadviazal komunikáciu s najstaršou dcérou

Fanúšikovia často obviňujú futbalového hráča za ignorovanie svojej najstaršej dcéry. Tarasovova komunikácia s dievčaťom nie je jednoduchá, hlavne kvôli konfliktu medzi Dmitrijom a jej matkou. Na druhý deň športovec naznačil všetkým, že bol zmierený s malou Angelinou.

Foto: rus.jauns.lv

Slávnostný podvod

Po rozvode s Oksana Ponomarenko, vážne hádky často vzplanúť medzi futbalista a dievča. Bývalý manžel je nespokojný s problémami s výživným, ako aj s Tarasovovou ľahostajnosťou voči svojej dcére.

Otázka obsahu Angeliny sa dodnes nevyrieši. Je známe, že Dmitry dlhuje výživné na približne 15 miliónov rubľov. V tomto prípade futbalista pokračuje v žalovaní a dopyte, aby znížil výšku platieb.

Foto: hochu.ua

Nezodpovednosť športovca sa však prejavuje nielen vo finančných záležitostiach. Tarasov sa ani nepokúšal o obyčajnú komunikáciu s dievčaťom. Tak verejne vyhlásil, že 8. marca strávi s Angelinou, ale nakoniec ju ani nevolala. Dieťa bolo veľmi rozrušené. Výsledkom je, že prázdninové dievča usporiadalo Oksanu.

Komunikácia sa zlepšuje

O vzťahoch Tarasova s ​​bývalou rodinou sa už dlho nehovorilo. Povedal fanúšikom len o novej manželke a druhej dcére - Miláne.

Ale na druhý deň sa na webe objavili fotografie, v ktorých Dmitri odpočíva mimo mesta nielen so svojou súčasnou ženou, ale aj s dvoma dcérami. Angelina na obrázku predstavuje s dieťaťom Milana a vyzerá veľmi šťastný.

Foto: woman.ru

Je pravda, že fanúšikovia odsúdili novú fotografiu futbalového hráča. Predplatitelia Tarasov poznamenať, že to bolo nemožné urobiť pre dieťa: hodiť niečo späť, potom priniesť bližšie k sebe, aby sa niečo dokázať niekomu. "Chudobná dievčina. Jej otec ju odtláča a stále sa k nemu natiahne. Dokonca išiel s rodinou z mesta," napísal jeden z komentátorov.

Foto: starhit.ru

Mám na fotografiu a súčasná manželka atléta - Anastasia Kostenko. Dievča bolo odsúdené za to, že malá Milana na obrázkoch je úplne nahá. Tarasovovej manželke sa odporúčalo, aby si častejšie spomínala pravidlá slušnosti a nepreukázala všetkým nahým dievčatám.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár