11 farieb oblečenia, pomocou ktorých môžete posudzovať svoj vnútorný svet

Možno ste to nemysleli, ale oblečenie, ktoré nosíte, môže veľa povedať o vašej osobnosti a vašom živote. Každý obraz má svoju vlastnú farebnú schému a je to pre ňu, že človek môže „počítať“ človeka učením sa o svojich preferenciách v živote.

Stylista a autor

Podľa stylistky a autora kníh David Zayla, tam je vždy farba, ktorú dávate prednosť viac ako ostatní, na základe niektorých vrodených faktov alebo dôvodov. Cítite sa istejšie a pohodlnejšie na sebe oblečenie určitej farby na tele.

vlastnosť

„Spolu s mnohými ďalšími módnymi odborníkmi sme vyvinuli teóriu, ktorá dokazuje, že existuje spojenie medzi farbou vášho oblečenia a psychologickými charakteristikami. Boli sme založené na 11 základných a populárnych farbách v oblečení: čierna, hnedá, modrá, zelená, fialová, červená, žltá, biela, ružová, oranžová a sivá. Nižšie je prepis každej farby a správania, “povedal David Zayla.

Nájdite svoju farbu a zistite, či je to pravda. Tu je 11 farieb, ktoré ostatní môžu posúdiť o vašej osobnosti.

čierna

Čierna je farba, ktorú berú veľmi vážne všetci, ktorí ju nosia. Zvyčajne patrí medzi mnoho ďalších pozitívnych atribútov, ktoré sú s ním spojené, vnímané inými ako indikátor závažnosti, inteligencie a moci.

Ľudia, ktorí nosia čierne sú považované za veľmi ambiciózne, citlivé a cieľavedomé. Vo svojom živote majú ambície, ambície a ciele, ktoré chcú realizovať vo svojom živote. Veria v naplnenie snov a cieľov.

hnedý

Brown je zvyčajne spojený s farmou, spôsobom života. Túto farbu vyberajú spoľahliví ľudia, ktorým môžete dôverovať. V ich živote je všetko stabilné, všetko pod kontrolou. Ľudia, ktorí nosia hnedé sú náchylné k melanchólii a smútku.

Okrem toho sa tiež verí, že ľudia, ktorí si vyberajú hnedé, môžu byť dosť konzervatívni. Sú vždy pri hľadaní vnútornej sily vo veciach okolo nich, a čo je najdôležitejšie, veľmi rešpektujú svojich starších. Stáli pevne na svojich nohách, cti a hodnotových tradíciách.

modrý

Podľa slávnych módy, modrá farba je vhodná pre rozhovory. Je to spôsobené tým, že vás ľudia vnímajú ako spoľahlivú a sebaistú osobu. Najtmavšie odtiene modrej majú často upokojujúci účinok na diváka. Premýšľali ste niekedy o tom, prečo majú mnohí letci modrú uniformu? Teraz už určite viete!

zelená

Zelená má upokojujúci účinok na vás aj na vás. Ľudia, ktorí nosia túto farbu, sú bližšie k prírode a sú často skutočne spokojní so životom, sú v mieri a harmónii s ľuďmi okolo nich.

Ak chcete vo svojich obrázkoch používať zelenú, je pravdepodobné, že hľadáte spôsob, ako sa presadiť a vyniknúť v dave. Bojíte sa vplyvu niekoho iného.

nachový

Fialová po stáročia bola považovaná za farbu s veľkým významom v spoločnosti. Ľudia, ktorí zdobia svoje obrazy fialovým oblečením, sú často kreatívni: zbožňujú umenie, hudbu, filmy a divadlá. Takéto osobnosti sú veľmi emocionálne, infantilné a niekedy naznačiteľné.

červená

Červená je farba v spoločnosti s vášňou. Neexistuje žiadna farba, ktorá by bola vášnivejšia ako červená. Jasné odtiene sú dobré na pritiahnutie pozornosti. Ak chcete reprodukovať dojem na ľudí, vyberte červené odtiene v oblečení.

Ľudia, ktorí nosia červenú, sú temperovaní a dominujú. Táto farba je tiež spojená s nadmerným vzrušením a energiou.

žltý

Žltá farba predstavuje šťastie a smiech. Šťastní ľudia si častejšie vyberajú veci tejto farby. Ukazujú teda všetkým okolo ich nálady. Títo ľudia sú spokojní so životom, inteligentní, stredne spoločenskí, niekedy majú vysokú sebaúctu. Prilákať ľudí, dať im teplo, pozitívnu energiu a podporu.

biela

Biely je univerzálnym symbolom nevinnosti, jednoduchosti, čistoty a slobody. Mnohí ľudia uprednostňujú biele košele pri práci, pretože chcú ukázať vodcovstvu, že sú otvorení vedomostiam a sú pripravení poskytnúť sto percent. Biela môže byť nosená ľuďmi s absolútne ľubovoľným charakterom. Toto je perfektná farba.

ružový

Jasne ružová farba je často považovaná za farbu preferovanú koketnými dievčatami. Snažia sa vystupovať z davu a potešiť každého. V horlivých pragmatikov ružová farba spôsobuje agresiu a podráždenie.

oranžový

Oranžová je farba snívajúcich, vizionárov a intuitívnych ľudí. Často počúvajú hudbu, prezentujú rôzne okamihy (možno aj nereálne) svojho života a snu o vysokom. Títo ľudia tiež nevadia baviť sa v hlučnej spoločnosti, v ktorej môžete ukázať svoje schopnosti.

šedá

Šedá je farba rovnováhy v živote. Nie je dosť tmavá, aby ste boli považovaní za nudných a nie dosť jasných, aby vás ľudia nebrali vážne. Táto farba je ideálna len pre tých, ktorí by sa chceli vyjadriť, ale nemôžu kvôli existujúcim komplexom a obavám z kritiky.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár