Na ktorej strane sú muži a ženy hodinky, pravidlá etikety a štýlu?

Náramkové hodinky sú mnohými vnímané ako bežné príslušenstvo. Aby sme však v rozhodujúcom momente nevyzerali hlúpo, je dôležité vedieť, na ktorú ruku sa hodinky v danej situácii nosia a s určitým oblečením. To je dôležité pre dodržiavanie štýlu, etikety. Všetko však závisí od stavu rúk, všeobecnej úcty, postavenia a zamestnania.

Náušnice - univerzálny doplnok pre vytváranie štýlu

Od staroveku, najobľúbenejšie a ženské šperky sú náušnice. Koniec koncov, táto dekorácia je skombinovaná s takmer všetkými skriňovými predmetmi a tiež dokonale dopĺňa vzhľad a priaznivo zdôrazňuje oválny tvar tváre. Problém je, ako si vybrať náušnice. Rôzne tvary a veľkosti náušníc sú vhodné pre každý štýl a typ vzhľadu.

Ako určiť veľkosť prsteňa na prst doma

Ak špeciálne zariadenie na takéto merania nebolo k dispozícii užívateľovi, neznamená to vôbec, že ​​je potrebné upustiť od kúpy šperkov. Nemusíte si vybrať produkt a náhodne. Ďalej publikované tipy, ako správne určiť veľkosť prsteňa doma len pomocou dostupných nástrojov.

Ako viazať kravatu: krok za krokom pokyny a diagramy s fotografiami

Dobrý elegantný vzhľad je vždy v móde. A ak pre ženy vznikne veľa originálneho príslušenstva, potom je kravata považovaná za najdôležitejšiu vec pre človeka. Ak neviete, ako kravatu kravatu bez pomoci, trvať niekoľko minút, aby si náš článok. Klasický kravatový uzol Klasický zväzok na ozdobu kravaty môže vykonať aj nováčik.

Neinjekčná mesoterapia pre tvár - čo to je?

Neinjekčná mesoterapia tváre je bezpečný, účinný omladzovací postup, ktorý spočíva v zavedení špeciálne navrhnutých "koktailov" s použitím zariadení na kryo, magnetické, laserové a iónové terapie. Čo je neinjekčná mezoterapia Mezoterapia je liečba stredných vrstiev kože. Mezoterapia bez ihly je terapeutický účinok na stredné vrstvy bez použitia injekcií.

Tulip sukňa: čo na sebe, čo vám vyhovuje, nápady na vytvorenie módneho a veľkolepého obrazu, foto

Myšlienka vytvoriť elegantný štýl tulipánovej sukne, ktorej tvar je inšpirovaný obrazom rovnakého mena kvetu, patrí k slávnemu módnemu návrhárovi Pierre Cardinovi. Spojil prísnu ceruzkovú sukňu s pýchavým modelom a táto sukňa bola prijatá módy. Už viac ako 50 rokov tento štýl prešiel zmenami, ale jeho modifikácie, ako klasická verzia, sú dodnes populárne.

Kusy biši: definícia, liečba, následky

Často sa môžete stretnúť s ľuďmi, pod zygomatickou kosťou, ktorej sú viditeľné pečate dosť veľkých rozmerov. V niektorých prípadoch dosahujú veľkosť kuracieho vajca. To prináša nielen psychické nepohodlie, ale tiež narušuje funkciu svalov tváre. Takéto ložiská sa nazývajú "Bish kusy", podľa mena vedca, ktorý ich najprv identifikoval ako samostatnú anatomickú formáciu.

Najobľúbenejšie značky a veci z roku 2018, ktoré stoja za to vedieť

Rok 2018 sa blíži ku koncu, čo znamená, že je čas pozrieť sa na zoznam najobľúbenejších a najžiadanejších značiek. Na najviac módne a štýlové oblečenie roka. Gucci Populárna talianska prémiová značka, ktorá vyrába módne oblečenie a doplnky. Bola založená vo Florencii v roku 1927. Táto značka sa umiestnila na prvom mieste v sieťových požiadavkách v roku 2018.

11 farieb oblečenia, pomocou ktorých môžete posudzovať svoj vnútorný svet

Možno ste to nemysleli, ale oblečenie, ktoré nosíte, môže veľa povedať o vašej osobnosti a vašom živote. Každý obraz má svoju vlastnú farebnú schému a je to pre ňu, že človek môže „počítať“ človeka učením sa o svojich preferenciách v živote. Stylista a autor Podľa stylistky a autora kníh David Zayla, vždy existuje farba, ktorú uprednostňujete viac ako iní, na základe niektorých vrodených faktov alebo dôvodov.

Ako si vybrať správnu sukňu: návod na použitie

Niekoľko užitočných tipov, ako si vybrať tú správnu sukňu Nie každá žena si oblieka šaty a sukne, preferuje nohavice a džínsy. Prečo? Aký druh odporu k pôvodne ženskému outfitu? Dôvody sa môžu líšiť: začínajúc krivými nohami, končiac preferenciami určitého štýlu.

Jennifer Lopez Štýl: Tajomstvo Sultry Latina

Veľa ľudí chce poznať tajomstvo štýlu Jennifer Lopez. Skutočne, v jej viac ako 40 známych herečka a speváčka, nielenže vyzerá skvele, ale aj podarí dať šance na mladé hollywoodske hviezdy. Jennifer Lopez štýl na červenom koberci Začnime so skutočnosťou, že vo veciach oblečenia pre Jennifer Lopez tam nikdy neboli žiadne tabu.

Čo nosiť topánky

Spôsoby módy sú tajomné, kto by si myslel, že topánky - uniformované vojenské topánky francúzskych jazdcov, mušketierov a predstaviteľov vyšších tried v dvadsiatom storočí sa znovuzrodia a stanú sa módnym typom dámskej obuvi. Hlavnou funkciou pánskych vysokých topánok s manžetami bolo chrániť nohavice pred špinou a opotrebovaním.

Ako zviazať úzku kravatu: 8 krok-za-krokom návod s diagramami a fotografiami

Kravata je znamením pevnosti a dobrých mravov. Ale po zakúpení tohto atribútu vyvstáva otázka, ako zviazať úzku kravatu, aby sa nasledovala móda a ukázala jej presnosť. Klasický spôsob, ako uviazať úzku kravatu, je klasický spôsob, ktorý je k dispozícii každému pre jeho jednoduchosť. Často sa označuje ako „Štyri“, pretože krok za krokom sa inštrukcie na pletenie skladajú len zo 4 položiek: Šatníková skriňa je umiestnená nad golierom takým spôsobom, že výsledok je vhodnou dĺžkou, potom najväčšia časť je prekrytá na najmenšiu tak, že úzka „vyzerá“ doľava.